Emeklilere Geri Ödemesiz Nakit Fırsatı! 3 Günde İçinde Hesaplara Yatıyor!

Emekli maaşlarına göre şekillenen promosyonlarda 2500 TL maaş alan emekli vatandaş için 1000 TL promosyon ödemesi, gerçekleştiriyor. Son dakika detaylar haberimizde...

Ekonomi 27.09.2021 - 08:51 27.09.2021 - 08:51 Vural Pars

Emekli olan vatandaşlar konusunda bankalar promosyon için rekabet yarışını girdi. Bu konuda atağa geçen Kuveyt Türk Bankası resmi internet sitesinden emekliler için açıklamalarda bulundu. Emekli promosyon ödemeleri ile ilgili detayları basına yansıttı. Emekli maaşını banka üzerinden almak isteyen emekli vatandaşlara 1000 TL ye kadar promosyon ödemesi gerçekleştirecek. Emekli maaşlarına göre şekillenen promosyonlarda 2500 TL maaş alan emekli vatandaş için 1000 TL promosyon ödemesi, gerçekleştiriyor.

Emeklilere Yapılan Promosyon Ödemesi İle İlgili Detaylar

Emekli sandığı, Bağ-Kur ve SGK ödemelerini Kuveyt Türk Bankası üzerinden alan ve promosyon için başvuru yapmış olan tüm emeklilere yapılan ödeme tutarları şöyledir;

  1. Emekli maaşı 1500 TL ye kadar olan kişilere aylık olarak 750 TL ödeme
  2. Emekli maaşı 1500 ile 2500 TL arasında olan kişilere 875 TL ödeme
  3. 2500 TL ve üzeri olan kişilere 1000 TL ödeme gerçekleştirilmektedir.

Emekli Promosyonu Almak İçin Gerekli Şartlar

Emekli olan vatandaşların Kuveyt Türk Bankası’nın uygulamaya koyduğu promosyon kampanyasından faydalanabilmeleri için maaş ödemelerini 3 yıl süre ile bankaya taşımaları gerekir. Maaş ödemelerin bankaya taşımaları için başvuruda bulunmak şarttır. Emekli maaşını bankaya taşıyan müşteriler,  maaşlarını bir kez bankadan aldıktan sonra, banka müşterileri ise beklemeksizin banka şubesine promosyon için başvuru yaptıklarında promosyon ödemesi yapılır. promosyon ile ilgili başvuru yapıldığında 3 gün içinde ödemeler hesaba aktarılır.

emeklilere-geri-odemesiz-nakit-firsati-3-gunde-icinde-hesaplara-yatiyor1

Emekli Promosyonu İçin Ne Zaman Başvuru Yapılır?

Emekli maaşlarını Kuveyt Türk Bankası üzerinden alan müşteriler, bankaya promosyon başvurusu için istenilen zamanda başvurabilirler. Emekli maaşını bankaya yeni taşıyan müşteriler ise ilk maaşlarını bankadan aldıktan sonra başvuru yapmaları mümkündür.  Her iki durumda olan vatandaşların emekli maaşlarını 3 yıl süre ile aynı bankadan almalarını taahhüt etmeleri durumunda bankanın sunmuş olduğu promosyon ödemelerinden faydalanabilecektir.

Başvuru yapabilmek için bankanın en yakın şubelerine uğrayarak başvuru yapmaları ve taahhüt vermeleri halinde gerçekleşir. Başvuru gerçekleştikten sonra 3 gün içinde promosyon tutarları hesaplara aktarılır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@