Emeklilere Müjdeli Haber Sonunda Geldi! 1000 TL Eksik Ödemeler Hesaplara Yatırılıyor

Emeklilerin beklediği müjde sonunda resmi olarak geldi. Emekliye son dakika kampanyası geldi. 1000 TL eksik ödemeler hemen yatacak. İşte detaylar...

Ekonomi 16.09.2021 - 11:34 16.09.2021 - 11:35 Vural Pars

Emeklilerin beklediği müjde sonunda resmi olarak geldi. Emekli hesaplarına yatırılan eksik para sonunda ödenmeye başlandı. Bilindiği üzere geçtiğimiz yıllar da emekli olan kişilerin hesaplarına avanslar ve artı para kampanyalarından eksik ödeme yapılmıştı. Yapılan bu eksik ödemeler artık emeklilerin hesaplarına yatırılmaya başlandı.

Nakite ihtiyacı olan kişilere yapılan bu avans ödemeleri, emekli maaşları üzerinden kolaylıkla yapılabiliyor. Eğer, yaptığınız başvurularda istediğiniz bu parayı alamadıysanız ve en az bir dönem de ödeme yaptıysanız, artık kolaylıkla 1.000 TL’ ye kadar limit yükseltimi de yapabileceksiniz.

Ziraat Bankasından 1000 TL ve Üzeri Nakit Avans Kampanyası

Ziraat Bankasından emekli maaşı alan kişiler, emekle promosyonlarının yanı sıra aynı zamanda artı para hizmeti de almaktadır. Söz konusu bu hizmetlerle birlikte artık Ziraat Bankasından emekli maaşı alan kişiler, mobil uygulama üzerinden nakit avans talebinde de bulunabilecek. Mobil uygulama üzerinden yapılan başvurular, değerlendirmeye alınacak ve başvurunun olumlu sonuçlanmasıyla birlikte bu avans, artı para olarak hesabınıza yüklenecek.

emeklilere-mujdeli-haber-sonunda-geldi-1000-tl-eksik-odemeler-hesaplara-yatiriliyor

Ziraat Bankasının bu kampanyasından yararlanabilmek için 1000 TL ve üzerinden bir limit yüklemenin yapılması şarttır. Eğer, bir dönemde olsa düşük limitli onay aldıysanız Ziraat Bankasının bu kampanyasından yararlanabileceksiniz.

Vakıfbank Emekli Müşterilerine Nakit Avans Veriyor

Vakıfbank üzerinden emekli maaşı alan herkes, Vakıfbank’ın mobil uygulamasına giriş yaparak kolaylıkla artı para başvurusunda bulunabilecek. Ayrıca bu kişiler daha önce bir artı para almışsa, limitlerini de yükseltebilecek.

Limit yükseltme işleminin tamamlanmasıyla birlikte başvurularda değerlendirmeye alınacak ve olumlu sonuçlanan başvuruların limiti de hesaplara yüklenecek. Tüm bunların yanı sıra Vakıfbank üzerinden emekli maaşı alan kişiler de maaşlarının 22 katına kadar ihtiyaç kredisi de alabilecek.

Emekli Müşterilerine Nakit Avans Veren Bir Diğer Bankada Denizbank

Emekli maaşlarını Denizbank’ tan alan kişiler, mobil uygulama üzerinden nakit avans başvurusu yapabiliyor. Başvuru işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte müşteri hizmetleri de kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş gerçekleştiriyor. Ayrıca Denizbank, müşterilerine kurtaran hesap ile birlikte artı para hizmetini de yüksek limitli olarak verebiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@