Emeklilere mutlu mesut haber geldi! Bankadan 4200-6250 ve 7000 TL Emekli Ödemesi hesaplara yatacağı açıklandı....

Akbank yaptığı yeni emekli kampanyası ile gündem olmaya devam ediyor. Bankadan emekli olan kişilere sunulan yeni fırsat ile Akbank mart ayı promosyon oranlarını güncelledi. Akbank mart ayı içinde vereceği yeni promosyonlarda da Şubat ayı gibi bir değişiklik yapmadan, promosyon ödemelerine devam edeceğini açıkladı. 

Özellikle dün itibariyle EYT onayı gelmesi ve yeni emekli olacak kişilerin de banka seçmesi durumunda, Akbank bu fırsatı bilerek, kampanyalarına devam etmektedir. Yüksek emekli promosyonu ve yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanacak olan herkes, Akbank'ı tercih etmektedir. Kredi notu ve kredi sicili uygun olan herkes, bu bankadan promosyon sonrasında, ihtiyacı olması durumunda kredi alabileceği için, Akbank tercih edilir. 

AKBANK NE KADAR EMEKLİ PROMOSYONU VERİYOR?

Akbank yeni emekli olacak kişilere de bu kampanyayı yapacak. Emekli maaşlarını bu bankalara taşıyan kişilere, 7000 TL'ye kadar ödemeler verilecektir. Akbank üzerinden bu paraları almak istiyorsanız, maaşınızı Akbank'tan almak şartı ile, 3 yıl boyunca taşımama sözü vermeniz gerekiyor. Bu şartlara uygunsanız, 

Hükümet Staj ve Çıraklık Sigorta Mağdurlarını Unutmadı! Seçim Öncesi Yasayla Güvence Altına Alınacak! Hükümet Staj ve Çıraklık Sigorta Mağdurlarını Unutmadı! Seçim Öncesi Yasayla Güvence Altına Alınacak!
  • 0 ile 3.499 TL maaş aralığına sahip olan emeklilere 4.200 TL,
  • 3.500 TL ile 7.499 TL maaş aralığına sahip olan emeklilere 4.850 TL,
  • 7.500 TL ile 9.999 TL maaş aralığı olan emeklilere 6.250 TL,
  • 10.000 TL ve üzeri maaş alan emeklilere ise 7.000 TL promosyon verilecek.

Akbank şubeleri, Akbank direkt uygulaması ve e-devlet sistemi üzerinden emekli maaşlarınızı Akbank'a taşıyarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.