Emeklilere Özel 100.000 TL Destek Kredisi Duyurusu Denizbank, Ziraat Bankası ve Halkbank Tarafından Yapıldı

Emeklilere Özel 100.000 TL Destek Kredisi Duyurusu Denizbank, Ziraat Bankası ve Halkbank Tarafından Yapıldı. Son dakika duyurusu ile 100.000 TL kredi verileceği duyuruldu...

Ekonomi 05.10.2021 - 22:43 05.10.2021 - 22:43 Vural Pars

Türkiye'de birden fazla faaliyetini yürütülmekte olan bankalar tarafından emeklilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik birbirinden farklı kredi kampanyalar düzenlemeye devam ediyor.

Herkes tarafından bilindiği gibi her kesimden insanların farklı şekilde ihtiyaçları ortaya çıkabilmektedir. Bu uğurda yapılan harcamalara yönelik kredi kullanmak zorunda kaldığını birçok kesimden insanlar şahitlik etmiştir. Gerek çocukların okulu ihtiyacı gerek ise taksitler yanı sıra düğün, tatil derken ortaya birbirinden farklı masraflar çıkmaktadır.

Bankalar bu konuda devreye girmesi ile birlikte hayata bir kolaylık sağlamaktadır. Emekli maaş sahibi olan müşterilerin özellikle bankalar tarafından kefilsiz ve şartsız bir şekilde kredi imkanı sağlama kampanyaları şu anda sürüyor.

Emekliye Artı Katkı Sunan Ziraat Bankası

Türkiye'de en sevilen kamu bankalarından birisi olan Ziraat Bankası tarafından emekli maaşını almakta olan müşterilere özel ihtiyaç ve konut kredisi kampanyası düzenlenmektedir. Böylelikle emekli olan vatandaşlar hayat süreci içerisinde kendisine bir kolaylık sağlamış olur. Söz konusu ihtiyaç kredisi dahilinde Ziraat Bankası tarafından 36 ay vade ve 1 63 faiz oranı ile bu imkânı tanınmaktadır. Sizlerde emekli maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız söz konusu ihtiyaç kredisi dışında konut kredisi de almaya hak kazanabilirsiniz. Konut kredisi ise 120 ay vade ve 1.37 oranının başlayan faiz oranları ile sizleri beklemektedir.

Halkbank Mutlu Emekli Kredisi

Halkbank tarafından emekli maaşlarını alan müşterilerine özel sunduğu 100.000 TL'ye kadar ve 1.60 faiz oranları ile 36 ay vade uzanan ihtiyaç kredisi ay ve Sizler de olabilirsiniz. Söz konusu krediye başvurmak için dijital bankacılık kanallarını kullanarak ya da size en yakın olan Akbank şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

emeklilere-ozel-100000-tl-destek-kredisi-duyurusu-denizbank-ziraat-bankasi-ve-halkbank-tarafinda

Denizbank'tan Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

DenizBank kendin nezdinde emekli maaşlarını alan vatandaşlara özel 3 ila 36 ay arasında değişkenlik vadelerde Kredi kullanmaya imkan tanımaktadır. 100.000 TL'ye kadar çıkılabilen bu rakam üzerinden 1.59 faiz oranı ile imkan sağlanmaktadır. Kredi kullanmak isteyen vatandaşlar kendisine en yakın DenizBank şubelerine giderek gerekli olan belgeleri ile birlikte başvurularını gerçekleştirebilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@