Emeklilere Özel Ziraat Bankası Türk Telekom Kampanyaları Devam Ediyor!

Emeklilere Özel Ziraat Bankası Türk Telekom Kampanyaları Devam Ediyor! Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alıyorsanız, hemen bu destekten faydalanabilirsiniz. İşte detaylar...

Ekonomi 29.09.2021 - 19:49 29.09.2021 - 19:50 Vural Pars

Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden detayları hakkında bilgi verilen kampanyada, emekli maaşını banka bünyesinden alanlar için her yöne 750 dakika, 750 SMS ve 5 GB cepten internet ile birlikte Türk Telekom kullanıcılarıyla sınırsız konuşma paketi tarifesini 12 ay taahhüt vermek koşulu ile 25 TL tutarında almaya hak kazanıyor.

Ziraat Bankası’ndan emekli maaşını alanların kampanyadan hak kazanmak adına Türk Telekom bayilerine başvurmaları yeterlidir. Kimliğinizle birlikte yapılacak olan başvuru sonrasında Ziraat Bankası müşterisi olduğunuza dair gerekli kontrollerin sağlanmasının ardından hemen faydalanabilmektesiniz.

Emeklilere Özel Ziraat Bankası Türk Telekom Kampanyaları Devam Ediyor!

Kampanya dahilinde Ziraat Bankası emekli maaşı alanlara özel aylık sabit ücret indiriminden faydalanmak için mevcut hatları üzerinden ZIRAAT yazarak bir boşluk bırakıp T.C. Kimlik Numarası’nı da yazarak mesajını 5555’e göndermeleri gerekmektedir. Diğer yandan Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aranarak da kampanyadan yararlanmak istediği belirtilerek de başvuruda bulunabilir.

emeklilere-ozel-ziraat-bankasi-turk-telekom-kampanyalari-devam-ediyor1

Ziraat Bankası emekli tarifesi ile birlikte yurt içi her yöne konuşmalara özel 750 dakika, 750 SMS, 5 GB internet ile birlikte Türk Telekom hat sahipleri ile sınırsız konuşma hakkı tanınmaktadır. Söz konusu tarife yeni hat almış ve numarasını mobil hatta taşımış olan müşteriler için KDV ile ÖİV dahil olmak koşulu ile 30 TL ücret ile, Türk Telekom faturalı ya da faturasız tarifelere geçmiş olanlara özel ise KDV ve ÖİV dahil 44 TL ücret ile faturalandırılmaktadır. Söz konusu kampanya ile birlikte aylık sabit tarife ücretine 5 TL gibi bir indirim yapılması söz konusudur.

Emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan almaya devam eden ve yeni hat sahibi olan ya da numarasını Türk Telekom mobil hattına taşıyan müşterilere özel kampanya için 12 fatura dönemini kapsayacak bir taahhüt verme istenmektedir. 12 ay boyunca kalma sözü verilmesinden sonra Ziraat Emekli tarifesi 25 TL gibi bir ücret üzerinden kullanabilecektir. Yine Ziraat Bankası’ndan emekli maaşını alan ve 12 ay fatura dönemi süresince taahhüt verenler ise 39 TL gibi bir faturalandırma ücreti ile karşılaşacaktır. Kampanya hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve başvuruların yerine getirilmesi için en yakın Türk Telekom ofisine gidebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@