Emekli vatandaşları yakından ilgilendiren gelişmenin etkileri gündemde. Peki ödemeler nasıl alınır? Nereye başvuru yapılır? Detaylar haberimizin devamında sizlerle...

Bankalar tarafından gerçekleştirilen duyuruda 3.500 TL ve 5.500 TL arasında yapılan bu ödemelerden faydalanmak çok kolay. Ziraat Bankası emekli maaşını kendi bankasından alan vatandaşlara 3.500 TL ve 5.500 TL ödeme gerçekleştireceğini belirtti. Aynı zamanda bu iki ödemeyi de hesabınıza aktararak 9.000 TL destek ödemesinden faydalanabilirsiniz.

Ziraaat Bankası Emeklilere Duyurdu!

Ziraat ankası son dakika yaptığı duyuruda 5.500 TL'ye kadar acil ihtiyaçlarınız için çekebileceğiniz, ihtiyaç kredisi veriyor. 5.500 TL 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu düzenleyebileceğiniz bir kampanya olarak vatandaşlara sunuldu. Ziraat Bankası 5.500 TL'ye kadar sunduğu bu kampanyada sizlere anında sonuç veriyor. Bu krediyi kullanan emeklilere aynı zamanda 3.500 TL ek ödeme gerçekleştirilecek.

Ek ödeme ise, vatandaşların hesapları üzerinden kredili mevduat hesabı açması olarak bilinmektedir. Bir diğer adıyla artı para alacak vatandaşlara banka anında sonuç veriyor. Son dakika kampanyasına katılım sağlamak isteyen vatandaşlara, 3.500 TL ödeme alabilmesi içinde banka başvuru yapmasını talep ediyor. 3.500 TL artı para elde ettiğinizde bu parayı dilediğiniz şekilde harcayabileceksiniz. Kullanım sonrasında ise banka sizlere artı para ile 12 ay vade süresine kadar geri ödeme fırsatı sunuyor. Bu parayı dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz ve ödemelerini de 12 aya yayabilirsiniz.

Bu Ödemeler Nasıl Alınır?

Ziraat Bankası gerçekleştirdiği bu kampanyaları resmi internet adresi üzerinden müşterilerine duyurdu. Bu yüzden bankanın resmi internet adresine giriş yapabilir ve kredilere ve elde edeceğiniz kazançlara yönelik ayrıntıları inceleyebilirsiniz. Başvuruda bulunacak olanlar aynı zamanda Halkbank ve Vakıfbank üzerinden de emekli maaşı alıyorsa, bu noktalardan da başvuru gerçekleştirerek kolaylıkla destek parasından faydalanabilirler.

Vakıfbank ve Halkbank 5.500 TL ihtiyaç kredisi, 3.500 TL nakit avans limiti sunacağı emeklilerin kendi bankasından emekli maaşı almasını talep etmektedir. Aynı zamanda banka emekli maaşını kendi bankası üzerinden almayı sürdüren emeklilere 800 TL'ye kadar emekli promosyon ödemesi yapmaktadır. Bu koşullara göre sizlerde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz ve kredinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Koşulları Neler?

Ayrıntıları öğrenmek için banka şubelerine bizzat müracaat edebilir, müşteri hizmetlerini arayabilir ya da mobil bankacılığa giriş yapabilirsiniz. Vakıfbank ve Halkbank talep edilen koşullara uygun olan tüm emeklilere bu destekleri kredi notu düşük olsa dahi vermektedir. Başvurunuzu yaptıktan sonra kısa bir değerlendirme neticesinde olumlu ya da olumsuz sonuç banka tarafından sizlere kısa mesaj ile iletilecektir.