Emeklilere yılbaşı parası ödenecek: 5 Ocak tarihine kadar ödeme alabileceksiniz! Son dakika

Emekli maaş alan vatandaşlar, kamu bankaları tarafından yılbaşı parası ödemesi alabilecek. 31 Aralık tarihine kadar başvurularını gerçekleştiremeyen kişilere 5 Ocak tarihine kadar ödeme verileceği açıklandı. 

Ekonomik sıkıntı yaşayan ve acil para ihtiyacı olan tüm emekler için başlatılan bu kampanyadan almak ihtiyacı olan kişilere Hemen aynı gün içinde ödemeler gerçekleştirileceği duyuruldu. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz durumunda, alabileceğiniz kampanyalara katılmak istiyorsanız sizlerde uygun faiz oranları ile birlikte hızlı birşekilde kredi kullanabilirsin. 

Emekli maaş hesabınıza, yılbaşı parası ödemesi

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvuru gerçekleştirecek olan vatandaşları uygun faizlerle, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank kredi ödemesi verecek. Kamu bankaları üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri halinde ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanabilecek. 

Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı! Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı!

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda, alabileceğiniz kredi kampanyalarından faydalanmak isteyen vatandaşlara 3 ay ertelemeli kredi 50000 TL olarak ödenecektir. Maaşınız eğer bu bankalar üzerinden almıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz ve maaş, taşıma işlemlerinizi yaptıktan sonra daha yüksek limitlerde krediler kullanabilirsiniz. 

Acil ihtiyacınızın olması durumunda sadece 50000 TL değil, daha yüksek limitlerde kredi kullanmanıza olanak sağlanacaktır. Kamu bankaları üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm emeklilere devlet destekli, faiz oranları ndan yararlandırılarak verilecek olan bu kredilerde daha önce kredi kullanıp, düzenli ödemeler yapan kişilere daha düşük faiz oranlarıyla birlikte kredilere ödenecektir.