Emeklilere Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank ve PTT Ödemelere Devam Edecek, Bir Hafta İçinde Başvuru Yapmanız Gerek!

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden kredi başvuruları gerçekleştirecek olan emekliler için duyuru yapıldıktan sonra PTT de emekli olan vatandaşları kendi bankaları üzerinden emekli maaşı almaları durumunda ödemeler vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank yapmış olduğu Bu kampanyada nakit kredi ödemesi alacak olan tüm emeklilere 80.000 TL'ye kadar kredi ödemesi verirken özellikle PTT'de de emekli maaşını kendi bankasına taşıyan vatandaşlara gelir belgesiz 100.000 TL'ye kadar nakit ödemesi gerçekleştireceğini duyurdu.

Ziraat Bankası VakıfBank Halkbank ve PTT üzerinden sizler de emekli maaşı alıyorsanız veya emekli maaşlarınızı bu bankalara taşımak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için bu bankaların yapmış oldukları kampanyalara katılarak dilediğiniz zaman 24 ay vadeli kredilere katılabilir ve emekli maaşı hesaplarınız üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirerek bu bankaların sizler için tanıdığı düşük faizli kredi kampanyalarına katılabilirsiniz. bir hafta içerisinde başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara verilecek olan bu Kredi ödemelerinde özellikle emekli maaşını ilk defa taşıyan kişiler diğer bankalardaki olan borçlarını kapatarak da Kredi ödemelerini alabilmektedirler.

Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ! Ziraat Bankası TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Duyurdu: 10.000 TL Üzerinde EK ÖDEME ve KREDİ!

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden kredi başvurusu yapmak için banka şubelerini kullanabilirsiniz. emekli maaşını almış olduğunuz banka şubesine giderek bireysel müşteri temsilcisi üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. PTT üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız PTT şubelerine giderek aktif bank'ın emekliler için vermiş olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilirsiniz.

PTT üzerinde hesabı olan ve PTT üzerinden nakit kredi kullanılacak olan vatandaşlara kamu bankaları üzerinden verilen bu krediler aynı zamanda cep telefonları üzerinden sms ile de sonuç veriyor. SMS ile kredi başvurusu için PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 30 50 numarasına göndermeniz yeterli.