Emeklilerin Hesabına 10.000 TL Yatıyor! Başvurular Bugün Başladı Anında Ödeniyor

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Denizbank'tan emekli vatandaşlara büyük müjde! 3 büyük bankadan emeklilere tam 10.000 TL ödeme yapılıyor.

Ekonomi 22.08.2021 - 12:48 22.08.2021 - 12:48 Berkay Keskin

Ağustos ayı zamlı maaşlarını alan emeklilere bir müjde de bu 3 bankadan geldi. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Denizbank'ın 10.000 TL faizsiz kredi fırsatından tüm emekliler yararlanabiliyor. Peki şartlar neler? Emekliye 10.000 TL faizsiz nakit desteğinin tüm detayları haberimizde sizlerle...

Milyonlarca emekli, zorlu pandemi koşullarında ekonomik açıdan da büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalıyorlar. Bu süreçte pek çok banka emekliye özel fırsatlarını duyurmaya devam ediyor. Son olarak Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Denizbank'tan büyük müjde geldi. 3 büyük banka tarafından yapılan açıklamayla emeklilere 10.000 TL'ye kadar faizsiz nakit desteği sağlanacağı vurgulandı. Emekli vatandaşlar faizsiz olarak yararlanabilecekleri ihtiyaç kredisi paketleriyle acil nakit ihtiyaçlarını giderebilecekler. Üstelik geri ödemeleri de emekli maaşlarından artan, azalan yahut eşit taksitlerle 36 aya kadar vade seçeneği ile yapılabilecek. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Denizbank 10.000 TL faizsiz nakit desteğinin tüm detayları haberimizin devamında sizlerle...

Ziraat Bankası'ndan Emekliye 10.000 TL Faizsiz Destek

Pandemi sürecinin en başından bu yana düşük faizli ihtiyaç/taşıt/konut kredileriyle vatandaşın yanında yer alan Türkiye'nin öncü bankası Ziraat, şimdi de emekli vatandaşlara özel yeni kredi destek paketini duyurdu. Ziraat Bankası, emekli aylığını bankasından alan milyonlarca emekliye, 10.000 TL'ye kadar anında faizsiz veya düşük faizli kredi avantajı sunuyor. Üstelik 3 ay ve 6 ay geri ödemesiz seçenekler de mevcut. Ziraat Bankası'ndan 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan vatandaşlar 36 aya kadar vade seçeneğiyle faizsiz olarak geri ödeme yapabiliyor. Başvurular Ziraat Bankası şubelerine gerçekleştirilebiliyor.

Vakıfbank Emekliye Faizsiz Kredi

Emekli maaşını Vakıfbank'tan alanlara da sevindiren haber geldi. Vakıfbank, emekli aylığını kendi bankasından alan emekli vatandaşlara 10.000 TL'ye kadar faizsiz kredi imkanı tanıyor. Geri ödemeler, emeklinin maaşından cüz'i kesintilerle 48 aya varan vadelerle yapılabiliyor. Emekli aylığını Vakıfbank'tan alan emekliler Vakıfbank Emekli kredi fırsatından yararlanabiliyor.

Denizbank'tan Emeklilere Özel Kredi Paketi

Salgın döneminde ekonomik açıdan sıkıntılar yaşayan milyonlarca emekliye destek adına bir adım da Denizbank'tan geldi. Denizbank, emekli aylığını kendi bankasından alan emeklilere özel yeni ihtiyaç kredisi paketlerini duyurdu. Düşük faiz oranı ve uzun vade seçenekleriyle kolay ödeme imkanı da sunan yeni ihtiyaç kredisi paketleri ile acil nakit ihtiyacı olan emekliler rahat bir nefes alabiliyorlar. 10.000 TL'ye kadar düşük faizli emekli ihtiyaç kredisine başvurular, Denizbank şubeleri üzerinden alınıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@