Akbank güzel bir kampanyaya imzasını attı. Emeklilerin yüzünü güldürecek Şubat 2023 ödemesini duyurdu. Eğer sizler de emekli maaşı alıyorsanız, bu ek ödemeyi kaçırmayın. İşte Akbank'ta promosyon teklifleri ve başvurunun nasıl yapılacağı gibi detaylar haberimizde...

Emekli vatandaşlara yapılan yardımlarda önemli destekler sunuluyor. Özellikle de taahhüt karşılığı verilen ödemeler dikkat çekmekte. Bankadan gelen haber sonrasında emeklilere ne kadar ödeneceği de kesinleşti. Resmi internet sitesinde yer alan veriler tek tek paylaşılıyor. Özellikle de emeklilerin alacağı miktar, maaşlarına göre değişkenlik gösterecek. Bu yüzden listeyi incelemenizde fayda var.

Emekliler Ne Kadar Ödeme Alacak?

Emeklilere yapılacak ödemelerle ilgili liste aşağıda paylaşılmıştır. Promosyon miktarları için daha fazla detaylı bilgi alabilmek adına Akbank ile iletişime geçmeniz mümkündür. İşte emekli 2023 promosyon listesi:

0-3.499 TL maaş alan emeklilere 4.200 TL,
3.500 TL -7.499TL maaş alan emeklilere 4.850 TL,
7.500 TL - 9.999 maaş alan emeklilere 6.250 TL,
10.000 TL ve üzerinde maaş alan emeklilere 7.000 TL ödenecektir.

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

akbankbanka

Akbank Promosyonuna Nasıl Başvurulur?

Akbank'ın emekli promosyon kampanyasına başvuru için öncelikli olarak Akbank mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden emeklilerin rahatlıkla işlem sağlayabildiği belirtiliyor. Öte yandan SMS gönderimi sağlayarak da başvurunuz işleme alınabilir. 3 yıl boyunca emekli maaşınızı Akbank'a taşımanız yönünde taahhüt verirseniz promosyon ödemeniz kısa süre içerisinde hesabınıza aktarılacak. Genel olarak ilk maaşla birlikte promosyonunuz da ödeniyor.