İş Bankası emekliler için ödediği promosyonu güncelledi. Mayıs ayında yüksek promosyon için bu şartları mutlaka karşılamalısınız. Nakit promosyon başvurusu nasıl yapılır? Detaylar yazımızda...

İş Bankası'nın güncel olarak kaç TL promosyon ödemesi yaptığıyla ilgili merak edilenler ortaya çıktı. Bankanın sunduğu avantajlar ve çok daha fazlası yazımızda olacak. Emekli maaşınıza göre değişmekle birlikte çeşitli detayları paylaşacağız.

Emekliye Kaç TL Promosyon Ödeniyor?

Emekliye ödenecek promosyonun miktarıyla ilgili gelişmeler meydana geliyor. Mayıs ayı itibarıyla yüksek miktarda ödeme almak istiyorsanız, maaşınıza göre kaç TL promosyon alabileceğinizi inceleyiniz:

3.500 TL Altında Maaş Alanlara: 4.500 TL
3.500 TL – 7.500 TL Arasında Maaş Alanlara: 5.250 TL
7.500 TL – 10.000 TL Arasında Maaş Alanlara: 6.750 TL
10.000 TL ve Üzerinde Maaş Alanlara: 7.500 TL

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

destek_11zon (4)

Emekli Promosyon Başvurusu Nasıl Yapılır?

Milyonlarca emeklinin promosyon ödemesi alabilmek için araştırma yaptığı bilinmekte. İş Bankası'nın sunduğu kampanyadan yararlanmak için ise sizler de belirli adımları takip edebilirsiniz. Öncelikli olarak size en yakın İş Bankası şubesine giderek promosyon almak istediğinizi belirtebilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olunacaktır. Mobil uygulama üzerinden de işlem sağlandığını belirtelim.