Emeklinin Beklediği Haber İle İlgili Gelişme Var, Son Dakika, Ödemeler İçin Hesaplarınızı Kontrol Edin

Emeklinin Beklediği Haber İle İlgili Gelişme Var, Son Dakika, Ödemeler İçin Hesaplarınızı Kontrol Edin. Hesaplara yatan avans limitleri hangi bankalarda veriliyor. İşte detaylar...

Ekonomi 21.08.2021 - 10:40 21.08.2021 - 10:42 Vural Pars

Emekli olan kişilere, uygun faiz oranları ile hemen destek ödemeleri yapılıyor. Bankaların bu ödemelerde düşük limitler vermesi, emekliler için sorun oluyordu. En fazla 2000 TL'ye kadar verilen bu nakit avans limitlerinde bazı bankalar sabah itibariyle güncelleme yaptı ve limitleri 10.000 TL'ye kadar çıkarttı. Artık bankadan başvuru yaptığınızda krediler gibi ayrıca internet bankacılığı ve ATM'ler üzerinden yapacağınız nakit avans başvurularında da hızlı sonuç alabileceksiniz. Emekli olan kişiler, belirli şartlara göre hemen bu ödemeleri kendi emekli maaşı aldığı hesaba yatırılacaktır. Sizlerde şartlara uygunsanız, bankanızın hesabınızın üzerine emekli nakit avans alabileceksiniz. 

Ziraat Bankası 10.000 TL Ödeme Verecek

Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alan kişilere, 10.000 TL ödeme gelecek. 10.000 TL'ye kadar ödeme alacak kişilere, Ziraat Bankası emekli maaşı hesabı üzerinden artı para olarak sunacak. Banka internet bankacılığı şifresi aldıktan sonra, hemen internet üzerinden başvuru yapabileceksiniz. 10.000 TL'ye kadar nakit imkanından faydalanacak olan kişiler artı para kullanmaya başladıktan sonra bu kullanım tutarı kadar ödeme yapacaklar. Ayrıca banka kişilere kredi imkanı da sunacak. Maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız, 10.000 TL'ye kadar nakit avans alabileceksiniz. 

emekliyi-tek-kalemde-

Vakıfbank 10.000 TL Ek Ödeme İmkanı

Vakıfbank'ta Ziraat Bankası'nda olduğu gibi nakit avans limitlerini yükseltti. Banka kredi başvurusu yapan kişilere ayrıca verdiği bu nakit avans limitlerini artık banka kredisi kullanmayan ve kendi bankasından maaş alan emeklilere de verecekler. Emekli olan kişilere Vakıfbank üzerinden 10.000 TL nakit avans başvurularını bankanın mobil uygulaması üzerinden işlem yapılarak verilecek. Banka emekli maaşı alan kişiler, emekli maaşı aldıkları hesap üzerinden 10.000 TL için başvuru yapabileceklerdir. Vakıfbank'tan son dakika yapılan açıklamada, 10.000 TL artı para alan emeklilere, ayrıca 12 ay vadeye kadar kullanım yaptıkları nakdin ödemesini geri yapabileceklerdir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@