Emekli maaşı alanların hesabına 22.500 TL tek seferde yatacak. Ödemelerin başlayacağı tarih de belli oldu. Bugünden itibaren başvuru yapan milyonlarca emekli için ödemeler başlıyor.

Bankalardan Borçlu Vatandaşlara Müjde: 88000 TL'ye Kadar Borçlar Yapılandırılıyor! Bankalardan Borçlu Vatandaşlara Müjde: 88000 TL'ye Kadar Borçlar Yapılandırılıyor!

Kamu bankaları birleşti ve yüksek miktarda kredi için düğmeye bastı. Üstelik düşük faizli bir şekilde emeklilere kredi fırsatı da sunuyorlar. Halkbank ve Ziraat Bankası'nın güncel kredi paketi hakkında başvuru şartları ve detayları sizlerle paylaşıyoruz. Emekli bireyler için devlet tarafından finansal bir destek programı başlatıldı. Bu program, hem kamu hem de özel bankalarla işbirliği yaparak emeklilere en fazla 22.500 TL tutarında bir kredi sunuyor, ve bu krediyi 36 aylık bir taksitle geri ödeme imkanı tanınıyor. Bu fırsattan yararlanmak isteyen emekliler, belirtilen bankalara başvurarak krediye kolaylıkla sahip olabilirler.

Ziraat'ten 3 Ay Ertelemeli Emekli Kredisi

Ziraat Bankası, emekli maaşı hesabı olan müşterilerine hızlı bir kredi başvurusu olanağı sağlıyor. Online bankacılık hizmetleri üzerinden yapılan başvuruların yanı sıra, krediyi 3 ay erteleme seçeneğiyle kullanabilme avantajı da bulunuyor. Ödemelerinizi ise şube veya mobil bankacılık üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

ziraatbanksı

Halkbank 22.500 TL Ödeme Yapıyor

Halkbank, emeklilere yönelik özel bir kredi kampanyası başlattı. Bu kampanya kapsamında, internet üzerinden ya da şubelerden başvurularınızı yapabilir, 22.500 TL'ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Ödemelerinizi size en uygun olan yöntemle yapabilirsiniz.ilirsiniz.

halkbank-basta-olmak-uzere-teb-ve-fibabanka-ile-birlikte-24000-tl-kredi-verecegini-duyurdu-son-d-2