Emekli olan kişilere belirtilen şartlar dahilinde 10.000 TL'ye kadar ödeme yapılacağı haberi son dakika olarak duyuruldu. Emekli olan vatandaşlar 10.000 TL'ye kadar ödeme almak istiyorlarsa 36 ay vadeye kadar geri ödemesini yapabilecekleri bu emekliler için yapılan özel kredi kampanyasına başvuru yapabilir. Emekli olan kişiler için yapılan Bu kampanyada kendin maaş almış olduğunuz banka şubesinde yapacağınız işlemler ile birlikte emekli kredisi kullanabilecek ve 10.000 TL ödeme aldığınızda ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapma imkanı sizlere sunulacaktır.

Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar başvuru yapmak istiyorsa emekli kredisi adı altında internet bankacılığı aracılığı ile hiçbir şekilde banka şubesine gitmeden gelir belgesi vermeden imza atmadan mobil uygulama üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilecek. Daha önce Ziraat Bankası üzerinden emekli kredisi kullanan ve Bu kullanmış oldukları kredileri düzenli olarak ödeyen kişiler 10.000 TL'ye kadar verilecek olan bu destek ödemesi başvurusuna ay sonuna kadar başvuru yapabilir. 

Herhangi bir şartın aranmadığı ihtiyaç kredisi kampanyasında başvuru yapacak olan kişiler belirtilen şartlar dahilinde internet bankacılığı üzerinden kullanacakları bu kredileri hafta sonu olsa bile ödeme alacaktır. Ziraat Bankası haricinde diğer kamu bankaları olan Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de başvuru yaparak 10.000 TL'ye kadar emekli ödemesi alabiliyorsunuz. Emekli olan kişiler 10.000 TL ödeme aldıklarında ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapabiliyorlar.

eee132111-3

Özel bankalar üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar ise kendi maaş almış oldukları bankaların internet bankacılığı şifresini alarak yine kendi bankası'nın mobil uygulamasını cep telefonlarına indirerek şifreli giriş yapıp Kredi başvurusunda bulunabilirler. Yapılan kredi başvurusu sonucu 5 dakika içerisinde sonuçlanır ve onaylanan tutar Hemen sizin hesabınıza yatar.

Akbank yapmış olduğu bu duyuruda kendi Bankası hesabı olan ve emekli maaşı alan vatandaşlara Akbank direkt uygulaması üzerinden hızlı bir şekilde onay vereceğini ve vermiş olduğu bu 10 ay sonrasında da Kredi kullandıracağını duyurdu. Akbank gibi İş Bankası Finansbank Denizbank gibi bankalarda mobil uygulamalar üzerinden emekli maaşı alan kişilere 10.000 TL ödeme ay sonuna kadar gönderecek.