Emeklilerin son dönemlerde ekonomik anlamda yaşadıkları güçlükleri herkes biliyor. Emekli vatandaşların tüm nakit ihtiyaçlarını karşılamak üzere bankalarda devreye girdi. Bankalar, emekli vatandaşlara yıl sonuna kadar promosyon ödemesi yapmaya devam ediyor. Son olarak açıklama Ziraat Bankası, İş Bankası ve Vakıfbank'tan geldi. 31 Aralık 2021 tarihine kadar devam edecek olan başvuru sürecinde emekli maaşını taşıyarak 3 yıl boyunca kalma taahhüdü veren emeklilere binlerce lira ödeme yapılacak. Son başvuru tarihini kaçırmadan emeklilerin başvuru işlemlerini gerçekleştirmesi gerekiyor.

Sadece tek bir sözünüze binlerce lira ödeme alabilirsiniz. Emekliler için başlatılan promosyon kampanyası hala devam ediyor ve bankalar arasında büyük bir rekabet oluşturmuş durumda. Emekli maaşını taşıyan emeklilere Ziraat Bankası, VakıfBank ve İş Bankası tarafından da promosyon ödemesi yatırılacak. Ön koşul bulunmuyor, banka şubesine bile gitmenize gerek yok. E-devlet üzerinden maaş taşıma işlemlerini gerçekleştirerek hemen emekli promosyon ödemesi alabilirsiniz. Bankaların emekliye ödediği promosyon tutarı maaşa göre farklılık gösteriyor. Peki kamu bankaları ne kadar promosyon veriyor? Şartlar neler? Detaylar haberimizde…

emeklinin-hesabina-karsiliksiz-para-yatiyor-nakit-ihtiyaci-olanlar-icin-acil-duyuru-yapildi-31-3

ZİRAAT BANKASI GÜNCEL EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMESİ

Kamu bankaları arasında en çok kullanılanlardan olan Ziraat Bankası bu sabah saatlerinde yeni bir duyuru yaparak 31 Aralık 2021 tarihine kadar devam edecek olan promosyon ödemelerini güncelledi. Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada 1500 TL altında emekli maaşı alanlara 500 TL, 1500 TL 2.500 TL arasında emekli maaşı alanlara 625 TL ve 2500 TL ve üstü emekli maaşı alanlara 750 TL promosyon verileceği ifade edildi. Ziraat Bankası'nda emekli promosyon ödemesi için herhangi bir ön koşul bulunmuyor. Promosyon ödemesinden faydalanmak isteyenlerin maaşlarını taşımaları ve 3 yıl boyunca kalmak için taahhüt imzalamaları yeterli oluyor.

emeklinin-hesabina-karsiliksiz-para-yatiyor-nakit-ihtiyaci-olanlar-icin-acil-duyuru-yapildi-31-2

VAKIFBANK GÜNCEL EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMELERİ

Vakıfbank tarafından da emekliye verilecek olan promosyonlar güncellendi. Artık 2021 yılı promosyon ödemelerinde son aya girilirken 31 Aralık 2021 tarihine kadar başvurular kabul edilecek. VakıfBank'ın emekliye ödediği promosyon maaşa göre şu şekilde; 1500 TL'ye kadar maaş alan emeklilere 500 TL, 1500 TL 2.500 TL arasında maaş alan emeklilere 625 TL, 2500 TL ve üstü maaş alan emeklilere ise 750 TL 3 yıllık promosyon ödemesi gerçekleştirilecek. Emekli aylıklarını VakıfBank'a Taşıyan vatandaşlar bu ödemelerden faydalanabilecek.

emeklinin-hesabina-karsiliksiz-para-yatiyor-nakit-ihtiyaci-olanlar-icin-acil-duyuru-yapildi-31-1

İŞ BANKASI GÜNCEL EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMELERİ

İş Bankası da emekli vatandaşları promosyon veren bankalar arasında yer alıyor. İş Bankası'nın promosyon ödemeleri Geçtiğimiz günlerde güncellenmiş ti. 31 Aralık 2021 tarihine kadar başvuru yapan emekliler, maaşlarına göre şu şekilde promosyon alabilecek; 1500 TL’den az emekli maaşı alanlar 750 TL, 1500 TL 2.500 TL arası emekli maaşı alanlar 875 TL 2.500 TL ve üstü emekli maaşı alanlar bin TL. promosyon başvuruları hala devam ediyor Yıl sonuna kadar başvuru işlemlerini tamamlayarak 3 yıllık promosyon ödemenizi alabilirsiniz.