Emeklinin Merakla Beklediği 4000 TL Ödeme Bu Akşam Başladı, Banka Duyurdu

Emekli olan kişilere son dakika olarak kampanya duyurusu yapıldı. Emekli müşterilere 4000 TL ödeme yapılacak. Bankadan yapılacak olan bu ödemeyi bütün emekliler alabiliyor.

Ekonomi 27.10.2021 - 20:00 27.10.2021 - 20:00 Vural Pars

Emekli olan kişilere yapılacak olan son dakika kampanyasında 4000 TL'ye kadar ödeme yapılacağı duyurusu yapıldı. Emekli olan müşteriler 4000 TL'ye kadar destek parasından yararlanmak istiyorsa mobil uygulamaya gelebilir veya emekli maaşı almış olduğu banka üzerinden kredi başvurusunda bulunabilir. Sadece emekliler için olan bu krediler düşük faizli olarak sadece emekliler için ve acil destek için kullanılacaktır. 

Emekli olan kişilere verilecek olan bu parayı 4000 TL olarak kendi hesabınıza aktarmanız için başvuru yapmanız gerekiyor. Daha önceden başvuru yaptığınız ve kredi kullanmış olsanız bile sizlere bankalar üzerinden 4000 TL ye kadar ödeme verilecek.

DenizBank'tan emekli olan müşterilerine 4000 TL artı para ve kredi

DenizBank emekli maaşını kendi bankasından alan müşterilere 4000 TL'ye kadar hem ihtiyaç kredisi hem de acil zamanlarda kullanabilmeleri için artı para imkanı sunuyor. Denizbank üzerinden yapılacak olan Bu kampanyada 4000 TL'ye kadar destek kredisi almak isteyen kişiler DenizBank'ın mobil uygulamasına giriş yaparak istedikleri zaman 7gün 24saat başvuruda bulunabilir. Denizbank yapmış olduğu Bu kampanyada kredi onayı olan kişileri ayrıca kurtaran hesap adında bir artı para hesabı açacak ve kullanmış oldukları Kredi kadar limiti olarak belirlenecektir. Banka şubelerinden ve bankanın resmi internet sitesi üzerinden diye istediğiniz zaman kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

eed1

Ziraat bankası'ndan 4000 TL'ye kadar hemen ödeme

Ülkemizin emekli Bankası olan Ziraat Bankası 4 bin TL'ye kadar ödemeleri başlattı. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alan kişiler kendi banka şubelerine giderek veya Bankası internet bankacılığını kullanarak hemen onayı alabilir. Ziraat Bankası mobil uygulamasına girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Ziraat Bankası düşük faiz oranları ile işlem yaparken emekli olan müşterilerine birden fazla kampanya yapmaya da devam edecek. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alan kişiler 750 TL'ye kadar da emekli promosyonu kullanabilecek. Ziraat Bankası 750 TL'ye kadar vermiş olduğu emekli promosyonları haricinde kişilere artı para ihtiyaç kredisi konut kredisi taşıt kredisi ve kredi kartı imkanı da sağlamaktadır. 

Kamu Bankası olan Ziraat Bankası ile birlikte ayrıca Vakıfbank Halkbank üzerinden de istediğiniz zaman bu kampanyaya katılabilirsiniz. Emekli olan kişilerin 4000 TL'ye kadar Onay alabilmeleri için bu bankalardan maaş alma şartı vardır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@