Emekliye son dakika kampanyası yapıldı. Emekli olan vatandaşlar kendi emekli maaşı hesapları üzerinden 10 bin TL'ye kadar istedikleri zaman ödeme alabiliyorlar. Emekli maaşınızı almış olduğunuz banka şubesi üzerinden yapacağınız işlemler ile birlikte alacağınız nakit kredi kampanyası 36 ay vadeye kadar bölünerek sizlere ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapma imkanı sunacak. Emekli olan vatandaşlar yapmış oldukları bu başvurularda hemen sonuç alabilecekleri gibi hızlı bir şekilde aynı gün içinde ATM üzerinden veya banka şubesinden de para çekebilecek. Üstelik hafta sonu işlem yapmak isteyen kişiler için de yapılan bu kampanya hafta sonu dahil olmak üzere başvuru yapıp onay alırsanız hemen kredi alabileceksiniz. 

Emekli için kampanya yapan bankaların başında gelen Ziraat Bankası yapmış olduğu duyuru ile birlikte Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde istedikleri zaman onay vereceğini açıkladı. Emekliler için yapılan Bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere 10.000 TL ve düşük faiz oranları ile işlem yapacak olan Ziraat Bankası emekli vatandaşların kendi Bankasından maaş alamama durumunda maaş taşıma işlemleri sonrasında yüksek limitli nakit kredi kampanyası vereceğini duyurdu. 

emekli-promosyon (2)

Ziraat Bankası gibi Vakıfbank Halkbank ve PTT üzerinden de emekli maaşı alan kişiler İhtiyaç Kredisi olarak 10.000 TL'ye kadar nakit kampanyasından faydalanabilir ve dilerse daha yüksek limitler dede Kredi kullanımı gerçekleştirebilir. Özellikle PTT üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar Kredi notuna bakmadan hızlı bir şekilde banka üzerinden emekli kredisi kullanabiliyor. 80 bin TL'ye kadar veren PTT aktif bank aracılığı ile vereceği bu krediler de 36 ay vadeye kadar da işlem yapıyor. 

Özel bankalar arasında gösterilen Denizbank İş Bankası ve Akbank emekli olan vatandaşlara yapmış olduğu bu kampanyalar ile birlikte emekli maaşını kendi Bankasından alan kişilere hızlı bir şekilde onay vereceğini açıkladı. Emekli maaşınızı özel bankalardan alıyorsanız kendi maaş hesabını üzerinden alacağınız internet şifresi ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Emekli maaşı hesabını üzerinden alacağınız internet şifresi ile birlikte internet bankacılığı şubesine giriş yaparak buradan hızlı bir şekilde başvuru gerçekleştirebiliyor ve banka şubesine gitmeden hesabınıza para yatırabiliyorsunuz.