Emeklilere 50.000 TL Kredi Kampanyası Başladı. Sizlerde emekli olmanız durumunda bankalardan hemen kredi başvurusu yaparak, emekli kredisi alabilirsiniz. Emekli olan kişiler, 50.000 TL kredi aldıklarında 36 ay vade ile kredilerini kullanacaklardır. Şimdi sizlere emekli maaşınıza göre hızlı emekli kredisi alacağınız bankalar hakkında bilgiler vermek istiyoruz. İşte detaylar...

Emekli olan kişiler, ilk olarak bankalardan kredi almaları durumunda, o bankadan maaş alması gerekiyor. Aslında böyle bir zorunluluk olmaması gerekiyor, ama bankalar maaş almak için kredilerde sizin maaş taşımanızı şart koşuyordur. Bu duruma bir de iyi yanından bakmanız gerekli. Bankadan maaş almanız durumunda uygun faizlerle kredi kullanabilir, kredi taksitlerinizi gününde ödeyebilirsiniz. Bu şekilde kredi sicilinizde bozulmaz. Son dakika kampanyası olarak işlem yapan bazı bankalarda 50.000 TL emekli kredisi vererek, müşterilerine bu krediler hakkında bilgiler vermektedir. Şimdi sizlere bu kredileri hangi bankalardan alabilirsiniz, bunun hakkında bilgiler verelim.

Odeabank 50.000 TL Emekli Kredisi

Eğer emekli maaşınızı bu bankadan alıyorsanız veya maaşınızı taşımayı taahhüt edecekseniz, kredi başvurusunu Odeabank üzerinden yapabilirsiniz. Banka sicili uygun olan müşterilerine anında kredi imkanı vermektedir. Kredi sonucunuz uygun olması durumunda da hemen krediniz kullandırılacak ve sizlere 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli kredi kullandırılacaktır. Emekli maaşınızın bu bankada olması durumunda banka size kredi notunuz düşük olsa bile kredi imkanı sağlar. Size en yakın Odeabank şubesine giderek hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer etrafınızda Odeabank yoksa, PTT şubelerinden emekli maaşı alan müşterilerde 20.000 TL'ye kadar ptt emekli kredisi kullanabilmektedirler.

Akbank 50.000 TL Emekli Kredisi

Kredi notu yüksek olan emekliler, emekli kredisi alacakları zaman, 36 ay vadeye kadar kredilerini akbank direkt uygulaması üzerinden kullanabilirler. Akbank direkt uygulaması üzerinden yapacağınız kredi başvurularında anında onay alabilir, kredinizi hemen hesaba atabilirsiniz. Akbank Direkt kredi olarak verilen bu kredilerde müşterilerin anında kredi alabilmeleri için başvuru yapacak olan kişiler, anında kredilerini kullanacaklardır. Akbank Emekli kredisi 50.000 TL'ye kadar online, 100.000 TL'ye kadar da banka şubesinden verilmektedir.

para-11

Ziraat Bankası 50.000 TL Emekli Kredisi

Ziraat Bankası üzerinden de emekli kredisi alabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan kişilere, hemen kredinizi kullandırma aşamaları banka şubelerinden yapılmaktadır. Kredi sonucu olumlu olan kişiler, hemen bu kredilerini bankadan kullanabilirler. Ziraat Bankası kamu bankası olmasından dolayı emekli olan kişilere de uygun faiz oranları ile kredi vermektedir. Kredi alacak olan kişiler, emekli maaşlarını bu banka üzerinden almaları durumunda hemen kredilerini kullanacaklardır. Kredi sonucu uygun olan kişiler, 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli kredi kullanabileceklerdir.

Halkbank 50.000 TL Emekli Kredisi

Kamu bankası olarak kredi başvurusu yaptığınızda, şartlara uygun olan kişilerin hemen kredilerini alacaklarını söylemek istiyoruz. Kredi başvurusu yaptığınızda emekli maaşınızı bu bankadan alırsanız, daha uygun faizlerle ve kredi notunuz düşük olsa bile kredi alabileceksiniz. Size en yakın Halkbank şubesine gidebilir ve kredinizi hemen hesaba yatırabilirsiniz. Banka 36 ay vade ile verdiği bu emekli kredisinde dileyen müşterilerine 3 ay ertelemeli kredi imkanı da sağlayacaktır.