Emeklinin Tarihi Kampanyası Duyuruldu! Emekli Numarasına Göre 10.000 TL Ödeme Olacak! Hangi bankalar bu kampanyaya ortak oldu belli oldu!

Emeklinin Tarihi Kampanyası Duyuruldu! Emekli Numarasına Göre 10.000 TL Ödeme Olacak! Hangi bankalar bu kampanyaya ortak oldu belli oldu! Emekli olan kişiler için başlatılan 10000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasında 36 ay vadeye kadar yeni bir kredi paketi hazırlandı. Nakit sıkıntısı yaşayan emekliler için başlatılacak olan bu kampanyada, TC kimlik numaranıza göre, 10.000 TL'ye kadar ödeme alabileceksiniz. 

Hızlı bir şekilde başvurusunu gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, 10000 TL'ye kadar kredi kullanmak istiyorlarsa, emekli olmaları ve emekli maaşları almış oldukları banka şubeleri üzerinden başvurularını yapmaları gerekiyor. 

Özel bankalar ile birlikte kamu bankalarının başlatmış olduğu bu kredi kampanyasında ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapma imkanı sizlere sunulacaktır. Özellikle Ramazan Bayramında para ıssız geçirecek olan emekliler için Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, düşük faiz oranları ile Emekli Kredisi adı altında işlem yaparak vatandaşlara nakit imkanı sağlamaktadır. 

10.000 TL Başvuru Nasıl Yapılır?

emekli-1280-x-720

QNB Finansbank Gelir Belgesi Olmadan 10.000 TL Ödüyor! Başvurular Kısa Sürecek QNB Finansbank Gelir Belgesi Olmadan 10.000 TL Ödüyor! Başvurular Kısa Sürecek

Emekli olan vatandaşlar, 10000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorlarsa, 36 ay vadeli olan bu kredi kampanyalarına katılabilmeleri için başvurularını gerçekleştirmeleri gerekiyor. Emekli olan kişiler 10.000 TL onay almaları durumunda aynı gün içinde banka şubelerinden ve internet bankacılığı üzerinden nakit kredi kullanabiliyor. 

Emekli maaşları Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alıyorsanız başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirerek, kredi başvurusunda bulunabilir ve onaylanan tutar, hemen kendi hesabınıza yatırabilirsiniz. 5 dakika içerisinde öğrenebileceğiniz kredi sonucunu hızlı bir şekilde hesabınıza yatırmak istiyorsanız, bankada internet bankacılığı müşterisi olmanız ve mobil uygulama kullanmanız gerekiyor. internet bankacılığı üzerinden yapılacak olan başvurularda banka, masrafsız ve gelir belgesiz olarak sizlere kredi imkanı sunmaktadır.