Nakit ödemelerde bankaların sağladığı avantajları duyan emekliler, tercihini yapıyor. Eğer en kısa sürede binlerce TL'lik ödeme hakkınızı almak istiyorsanız elinizi çabuk tutun. Nakit ödeme konusunda bu bankadan iyisi yok gibi gözüküyor.

Emekliler, kendilerine güzel avantajlar sunan bankaları yakından araştırmaya başladı. Bu doğrultuda pek çok özel ve kamu bankasının teklifleri ile karşılaştılar. Öte yandan emekli maaş promosyonu da son zamanlarda çok konuşuluyor. Çünkü pek çok emekli, kendisine en yüksek teklifi yapabilecek ve bununla birlikte bazı avantajlar sunacak bankaları tercih etme gayreti içerisinde.  Akbank da bu bankalar arasında yerini çoktan aldı.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Akbank'tan Emekli Maaş Promosyon Listesi

Akbank'a gelirseniz emekli maaşınıza göre ne kadar ödeme alırsınız sizlerle paylaşalım. Öncelikli olarak başvuru yapmadan önce bu listeyi incelemeniz çok daha doğru olacaktır:

3.500 TL'den daha az emekli maaşı alıyorsanız : 4.200 TL
3.500 TL – 7.500 TL arasında emekli maaşı alıyorsanız : 4.850 TL
7.500 TL – 10.000 TL arasında emekli maaşı alıyorsanız : 6.250 TL
10.000 TL ve üstü emekli maaşı alıyorsanız: 7.000 TL nakit promosyon ödemesi hesabınıza yatırılacak.

Nakit Promosyon Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank üzerinden emekli nakit promosyon başvurusu yapmanın birkaç çeşit yolu vardır. Sizlerin yapması gereken ise mobil uygulama, dijital bankacılık, SMS veya banka şubesi ile yüz yüze görüşme yöntemlerinden birini kullanmaktır. Dolayısıyla seçeceğiniz herhangi bir başvuru yöntemi ise kısa süre içerisinde yanıt almanızı sağlayacak. Nakit promosyonunuz ise emekli maaşınızla birlikte birkaç güne ödenecektir.