Emekliye 1000 TL nakit ödemede son günler! Başvuru yapmayan karşılıksız, geri ödemesiz parayı kaçırır!

Emekliye 1000 TL nakit ödemede son günler! Başvuru yapmayan karşılıksız, geri ödemesiz parayı kaçırır! Başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Ekonomi 24.08.2021 - 10:25 24.08.2021 - 10:25 Volkan Arık

Emekliye 1000 TL nakit ödemede son günler! Başvuru yapmayan karşılıksız, geri ödemesiz parayı kaçırır! Emekliye nakit, karşılıksız ödeme için bankalar adeta sıraya girdi. Müşteri kaybetmemenin yanında kendilerine yeni müşteri de bulmak isteyen bankalar promosyon dönemini en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyor. O bankalardan biri de Denizbank oldu. Denizbank emekli maaşını bankaya taşıyan emeklilere karşılıksız ve geri ödemesiz 1.000 TL verecek.

Denizbank, emekli vatandaşlara 1.000 TL karşılıksız ve geri ödemesiz nakit vereceğini duyurdu. Banka promosyon sürecinde emeklileri hem kaybetmemek hem de yeni müşteriler çekmek adına kampanya üstüne kampanya yapmaya devam ediyor. Emeklilik aylığını 3 yıl boyunca Denizbank’tan almayı taahhüt edenler bu kampanyadan yararlanabilecek. Tek sefere mahsus olarak yapılacak olan ödemelerde üst limit bin TL. Ancak emekli promosyon ücreti almak için bir takım şartları da yerine getirmek gerekiyor. Denizbank emekli promosyon ücretleri ve detaylar haberimizde…

emekliye-1000-tl-nakit-odemede-son-gunler-basvuru-yapmayan-karsiliksiz-geri-odemesiz-parayi-kaci-3

DENİZBANK EMEKLİ PROMOSYONU ŞARTLARI

Denizbank emekli promosyon ücretleri ile ilgili olarak yaptığı duyuruda 31 Aralık 2021 tarihine kadar başvuruların devam edeceğini açıkladı. Emekli maaş tutarına göre yapılacak olan promosyon ödemelerinde en düşük ödeme ise 675 TL olacak. Maaşı 1500 TL altında olan emekliler 675 TL promosyon alırken, 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olanlar 850 TL, 2500 TL ve üstü maaş alanlar ise 1.000 TL promosyon alacak. Denizbank promosyon ücretlerinden yararlanmak için emekli maaşını Denizbank’a taşımak ve 3 yıl boyunca da bankada kalma sözü vermek gerekiyor.

DENİZBANK EMEKLİ PROMOSYON BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Denizbank emekli promosyon başvurusu yapmak isteyenlerin banka şubesine gitmesine gerek yok. Mobil bankacılık uygulaması ve e- devlet üzerinden emekli promosyonu için maaş taşıma işlemleri yapılabiliyor. Ayrıca Denizbank’ın 0850 222 0 800 iletişim merkezi üzerinden de işlem yapmak mümkün. Emeklilerin bu kampanyadan yararlanması için maaşını taşımasının yanında 3 yıl bankadan maaş alma sözü vermesi de gerekiyor.

emekliye-1000-tl-nakit-odemede-son-gunler-basvuru-yapmayan-karsiliksiz-geri-odemesiz-parayi-kaci-1

SON BAŞVURU TARİHİ 31 ARALIK 2021

Denizbank emekli promosyon kampanyasında son başvuru tarihi ise 31 Aralık 2021. Bankadan yapılan açıklamada, “Denizbank kampanya dönemini ve kurallarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir. Bankamızdan birden fazla emekli maaş alan emeklilerimize, ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanacaktır.” Denildi. Bu süre içinde bankaya başvuru yapanlar 1.000 TL ‘ye varan emekli promosyon ödemesi şansından hemen yararlanabiliyor. Ayrıca 18 yaş altı maaş alan müşteriler hakkında da açıklama yapan Denizbank, anne ve babasının velayeti altında bulunmayanlara promosyon ödemesinin  yapılacağını duyurdu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@