Emekliye 1000 TL Nakit Ödemesi Sadece Bu Ay İçinde Yapılacak, Başvuru Yapmanıza Gerek Yok

Emekliye 1000 TL Nakit Ödemesi Sadece Bu Ay İçinde Yapılacak, Başvuru Yapmanıza Gerek Yok. Emekli olan kişilere 1000 TL nakit nasıl alınacak merak ediliyor. İş Bankası duyuru paylaştı. İşte detaylar..

Ekonomi 06.08.2021 - 14:50 06.08.2021 - 14:51 Vural Pars

Emekli olan kişilere bin TL nakit ödemesi yapılacağı duyurusu yapıldı. İş Bankası tarafından verilecek bu ödemeler, promosyon ödemesi olarak iş bankasından maaş alan emeklilerin hesaplarına yatacaktır. İş bankası üzerinden eğer emekli maaşı almıyorsanız bu kampanyaya katılamayacaksınız. İş bankası emekli maaşınızı taşıyarak, yinede size bu 1000 TL'ye kadar ödemeyi vermektedir. Bilindiği gibi SGK tarafından yapılan açıklama sonrasında bankalardan emekli maaşı alan kişilere devlet destekli olarak emekli promosyonları verilmektedir. Aldığınız emekli maaşına göre verilecek olan bu promosyonları herkes şartsız bir şekilde başvuru yapmadan da alabileceklerdir. Emekli promosyonlarına bankalar üzerinden almak istiyorsanız, 3 sene o bankadan maaşınızı almanız gerektiğinin sözünü vermeniz gerekiyor. Hangi bankadan emekli maaş alırsanız alın sizlere, SGK tarafından en fazla 750 TL ödeme yapılıyor. 750 TL üzerindeki işlemlerde ise bankalar kendi inisiyatifini kullanarak işlem yapmaktadırlar. 

Bu bankalardan birtanesi de iş bankası olmaktadır. Aldığınız emekli maaşına göre, sizlere bu ödemeler yapılmaktadır. Bin TL'ye kadar ödeme almak isteyen kişilerin emekli maaşı 2500 TL ve üzerinde olması gerekmektedir. Banka şubelerinden ve bankanın mobil uygulaması üzerinden başvurunuzu bırakabilirsiniz. 

1000 TL Nakit Ödemesi İş Bankası

Emekli maaşınızı İş Bankası üzerinden alıyorsanız, 1000 TL'ye kadar nakit ödemenizi alabilirsiniz. 1500 TL'ye kadar emekli maaşı alan kişiler, 750 TL, 1500 TL ve 2500 TL arasında emekli maaşı olan kişiler ise 875 TL, 2500 TL ve üzerinde emekli maaşı olan kişilere ise iş bankası 1000 TL nakit ödeme vermektedir. Bu ödemeleri emekli maaş hesabınıza yapılacaktır. Emekli maaşınızı 3 yıl boyunca iş bankasından almayı taahhüt ederseniz hemen işlem yaparak bu para için başvuruda bulunabilirsiniz. Banka mobil uygulamasından veya internet sitesi üzerinden başvuru aldığı gibi ATM, Müşteri Hizmetleri ve kendi banka şubelerinden de işlem yaparak 1000 tl ödeme alabileceklerdir.

emekliye-1000-tl-nakit-odemesi-sadece-bu-ay-icinde-yapilacak-basvuru-yapmaniza-gerek-yok

İş bankası emekli olan kişilere bin TL nakit ödemesi dışında ayrıca kredi ve kredi kartı kampanyaları da yapmaktadır, Özellikle acil ihtiyacınız olması durumunda emekli maaşımızı iş Bankasından alıyorsanız banka sizlere 100000 TL'ye kadar kimlikle, Emekli Kredisi verecektir. Aldığınız emekli kredilerinde banka 36 ay vadeli 3 ayı ertelemeli olarak işlem yapmaktadır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@