Emekliye 10.000 TL net ödeme bu sabah itibariyle başladı

Emekli olan kişilere 10.000 TL'ye kadar net ödeme bu sabah itibariyle başladı. Emekli olan kişiler 10.000 TL'ye kadar bu bankalardan onay alarak hızlı bir şekilde nakit ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

Ekonomi 06.11.2021 - 20:47 06.11.2021 - 20:47 Vural Pars

Emekli olan kişilere 10.000 TL'ye kadar net ödeme bu sabah itibariyle başladı. Emekli olan kişiler 10.000 TL'ye kadar bu bankalardan onay alarak hızlı bir şekilde nakit ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Son dakika olarak bankaların Kendi resmi internet siteleri üzerinden de yayınlanan haber ile birlikte sadece emekli olan müşterilere 10.000 TL'ye kadar net ödeme yapılacağı duyurusu yapıldı. Emekli olan kişiler 10.000 TL'ye kadar alacakları bu krediler de belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda istedikleri zaman bu kredileri kullanabilecek ve kredi kullandıktan sonra da 36 ay vadeye kadar işlem yaparak bu kredileri bölebilecek.

PTT'den emeklilere 10.000 TL kredi başvurusu

PTT üzerinden 10 bin TL'ye kadar ödeme almak isteyen emekliler kredi başvurusu yapmak için PTT üzerinden emekli maaşı alması gerekiyor. Size en yakın PTT şubesine giderek sadece kimliğiniz de birlikte emekli maaşımız üzerinden 10 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. PTT üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuza mesaj kısmına girerek PTT yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı yazarak 3050 numarasına bu mesajı gönderin. Göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında 5 dakika içerisinde Kredi sonucu gelecek ne kadar kredi onayı aldığınızı göreceksiniz.

Ziraat Bankası 10 bin TL'ye kadar emekli ödemesi

Ülkemizin kamu Bankası olan Ziraat Bankası emekli olan müşterilere sürekli yeni ve güncel kampanyalar yaparak Umut olmaya devam ediyor. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alan kişiler yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanmış olsalar bile son yapılan 10 bin TL'ye kadar verilecek olan net ödemeli Kredi kampanyasına katılabilecek. Kredi başvurusu yaptıktan sonra sadece 10.000 TL'ye kadar değerlendirme yapılacak veya 10.000 TL onay alınacak ya da hiçbir şekilde düşük limitli kredi verilmeyecek. Ziraat Bankası mobil uygulaması ve Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden başvuru yapabilir veya size en yakın banka şubesine giderek kimliğiniz ile birlikte Ziraat Bankası 10.000 TL kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

ee43

Akbank 10.000 TL'ye kadar emekli olan kişilere ödeme yapıyor

Akbank üzerinden emekli maaşı alan kişiler emekli olmaları durumunda 10.000 TL'ye kadar bu bankadan düşük faizli masrafsız gelir belgesiz ve özellikle de banka şubelerine gitmeden Kredi kullanabilecek. Akbank üzerinden almış olduğunuz emekli maaşı hesabı ile birlikte internet şifresi oluşturarak Akbank direkt uygulamasına girebilir buradan istediğiniz zaman hafta sonu olsa bile 10.000 TL'ye kadar online kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Akbank direkt uygulaması üzerinden başvuru yapacak olan kişiler kredi onayı almaları durumunda hesaba yatacak olan parayı da göreceklerdir. Bankadan resmi internet sitesine girerek detaylı bilgileri öğrenebilir veya şubelerine giderek hem kredi başvurusu yapabilir hem de faiz oranları ile ilgili bilgiler alabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@