Sadece emekli olanlara kimlikle 100.000 TL kredi veriliyor. Sadece emekli olan kişiler kimlikleri ile birlikte 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilir. Emekli olan kişilere 100.000 TL kredi veren bankaları sizler için araştırdık. Sizlerde bu bankalar üzerinden hemen kredi başvurunuz yapabiliyorsunuz.

Emekli olan kişiler genellikle bankalardan daha kolay bir şekilde onay olarak işlem yapan kişilerdir. Çünkü emekli maaşlarının banka şubelerine taşıdıkları zaman ve taşıdıkları banka şubelerinden kredi başvurusu yaptıkları zaman bankalar kredi notuna bakmaz. Sizde emekli olmanız durumunda hızlı bir şekilde 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Bankalar ihtiyaç kredisi haricinde kişilere taşıt kredisi konut kredisi ipotekli kredi gibi kredilerden de vermektedir. Özellikle esnaf olup emekli olan kişiler ise esnaf kredileri ile Ziraat Bankası üzerinden devlet destekli krediler alabilmektedirler. Şimdi sizlere hangi bankalar üzerinden kredi alacağınızdan bahsedeceğiz.

Ziraat Bankası emekli kredisi

Emekli maaşını Ziraat Bankası üzerindeyse 100.000 TL'ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Bunun için size en yakın Ziraat Bankası şubesine gitmeniz yeterlidir. Banka şubesine gittikten sonra kredi başvurunuzu yaparsanız banka sizlere hemen ne kadar onay verdiğini söyle. 36 ay vadeli kullanacağınız bu kredilerde dilerseniz ilk taksit ödemesinde de 3 ay erteleme yapabilirsiniz.

Şekerbank emekli kredisi

Emekli olan kişiler ve diğer bankadaki borçlarını kapatmak isteyen kişiler Şekerbank kredi başvurusunda bulunabiliyor. Emekli olan kişilere banka 36 ay vadeye kadar 100.000 TL'ye kadar kredi imkanı sağlamaktadır. Sizler de eğer emekli iseniz ve kredi kullanmak istiyorsanız Şeker Bank şubelerine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Üstelik banka diğer bankadaki borçlanması kapatan bir borç kapatma kredisi imkanı da sizlere sunacaktır.

emekliye-100000-tl-icin-son-hafta-basvuru-yaparak-hesabiniza-belirtilen-limit-yatacak-90-gun-ode1

DenizBank emekli kredisi

100.000 TL'ye kadar emekli kredisi alacağınız bir diğer banka Denizbank olmaktadır. Denizbank üzerinden 36 ay vadeye kadar Kredi kullanabiliyorsunuz. Kredi başvurusu için size en yakın DenizBank şubesine gitmemiz gerekli. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka değerlendirmeye alır ve sizlere ne kadar onay verdiğini ve diğer bankadaki borçların hangisinin kapanacağını söyler. Kredi başvurusu yaptıktan sonra diğer bankadaki borçları da kapatarak 100.000 TL'ye kadar Denizbank kredisinden kullanabilirsiniz. Denizbank emekliye özel olarak yaptığı bu kredi kampanyalarında ilk taksit ödemesinde de 5 aya varan vadeler ile birlikte erteleme yapma imkanı sizlere sağlayacaktır.