Emekli olan kişileri ilgilendiren yeni bir haber var. Emekliye verilen promosyonlardan almak isteyenler, TEB bankası üzerinden 2022 yılında da verileceği yeni kampanyalar hakkında bilgiler verdi. Emekli olan kişiler için TEB bankası üzerinden 1200 TL ödeme almak istiyorsa, 3 yıl boyunca maaşı çekmeme sözü verirseniz, hemen ödemeyi alabileceksiniz. Ayrıca 1200 TL haricinde iki adet otomatik ödeme yapmak için fatura veren kişilerde 1800 TL'ye kadar emekli promosyonu verilmektedir. 

TEB Bankası üzerinden verilecek olan bu ödemeler, kişilerin maaşlarına göre ödenmektedir. Banka resmi internet sitesi üzerinden de yaptığı açıklama ile birlikte, 1200 TL'ye kadar ödemeleri yapacağını açıkladı. Kampanya detaylarını da yayınladı. İşte TEB bankası emekli promosyon ile ilgili bilgiler...

Emekli olan müşteriler bu ödemeleri almak istiyorsa, 3 yıl maaş taşımama sözü vermesi gerekiyor. Daha önce sözleşme yapmadıysanız banka şubelerine giderek emekli promosyon sözleşmesini imzalamanız gerekiyor. 1500 TL'ye kadar emekli maaşı alan kişiler, 500 TL SGK tarafından, 700 TL ek toplamda 1200 TL emekli promosyonu almaktadır. 

emekkli (1)-16

1500 TL ile 2500 TL arasında emekli maaşı alan kişiler ise 1500 TL toplamda promosyon alırken, 2500 TL ve üzerinde emekli maaşı alan kişiler ise 1800 TL'ye kadar emekli promosyonu alabileceklerdir. Yapılan bu kampanya da verilen ek promosyon emekli maaşını ilk kez taşıyan ve ilk defa TEB bankası üzerinden alacak olan kişiler için geçerlidir. Nakit promosyondan yararlanabilmek için müşterilerimiz kendilerine bağlı olan tüm maaşlarını TEB Bankasına taşımaları gerekmektedir.