Emekliye 13.000 TL Müjdeli Ödeme Haber Geldi! Bankalar Bugün Başlattı. Son Dakika haberi geldi. Detaylar başladı!

Emekliye 13.000 TL Müjdeli Ödeme Haber Geldi! Bankalar Bugün Başlattı. Emekli olan vatandaşlar için 13000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacağı duyuruldu. Bankalar üzerinden alacağınız 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen emekliler ve ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak işlem yapabilmektedir. 

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alıyorsanız banka internet bankacılığı şubesini kullanarak veya müşteri hizmetleri numarasını arayarak da şubelere gitmeden verilecek olan bu düşük faizli kredi kampanyasına katılabilmeniz mümkündür. 

Ziraat bankası Vakıfbank Halkbank şubelerine giderek işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, sadece kimlikleriyle birlikte emekli maaş almış olduğu banka şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabilir. Bankalar üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurusu onay alması durumunda aynı gün içerisinde sizin hesabınıza para ödemesi yatırılmaktadır. Daha yüksek limitlerde ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız da başvurunuzu yine banka şubelerinden veya internet sitesi üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür. 

Kamu bankalarının yanısıra Denizbank'ta yapmış olduğu kampanyada özellikle emekli olan vatandaşlara kredi imkanı sağlayacağını açıkladı. Emekli maaşınızı bu bankalar üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda sizlere, SMS ile de kredi imkanı sağlanacağı duyuruldu. 

Denizbank üzerinden, cebimde kredi kampanyasına katılacak olan emekliler banka kredi puanı yüksek olması durumunda cep telefonunun mesaj kısmından ücretli bir mesaj atması gerekmektedir. Kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına göndermeniz durumunda, Denizbank üzerinden kredi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. 

emekli-22 (1)-2

PTT Emekliye 90.000 TL Yaptı! Emekli Vatandaşlar Hemen Ödeme Alacaklar PTT Emekliye 90.000 TL Yaptı! Emekli Vatandaşlar Hemen Ödeme Alacaklar

Emekli olan vatandaşlar için ihtiyaç kredisi, kullanmanız durumunda sizlere ayrıca Finansbank üzerinden de işlem yapılmaktadır. Kimlik numaranız 50 30 numarasına göndererek veya bu banka şubelerine sadece kimliğinizle giderek 13 bin TL için başvuruda bulunabilir ve 36 ay vadeli kredi alabilirsiniz.