Emekliye 1500 TL Ödeme ve Artı Promosyon Kampanyası Başladı, Son Dakika Duyuruldu

Emekliye 1500 TL Ödeme ve Artı Promosyon Kampanyası Başladı, Son Dakika Duyuruldu. Emekli olan kişilerin alabilecekleri bu ödemeler son dakika olarak duyuruldu. İşte detaylar...

Ekonomi 04.09.2021 - 15:00 04.09.2021 - 15:01 Vural Pars

Emekli olan kişilere, son dakika haberi geldi. 1500 TL'ye kadar ödeme verecek olan bankalar, bu ödemeleri alan kişilere, promosyon almadıysa ek olarak da promosyon ücretini yüksek ödeyecek.

Ülkemizde emekliye özel olarak yapılan kampanyalardan birisi olan nakit avans kampanyası, her bankanın kendi politikalarına göre değerlendirilmektedir.

1500 TL'ye kadar ek ödeme almak istiyorsanız, bankalardan başvuru yaparak, bu ödemeleri hesaplarınıza artı para olarak ekleyebilirsiniz. Emekli olan kişiler, 1500 TL ek ödeme başvurusunda bulunacak olan kişilere, hemen sonuç vererek, 5 dakikada hesaplarına artı para olarak ekleme yapacaktır. Sizlerde emekli maaşı aldığınız banka üzerinden bu işlemleri yapabileceksiniz.

Ziraat Bankası 1500 TL Avans, 750 TL Emekli Promosyonu Veriyor

Ziraat Bankası 1500 TL Avans, 750 TL Emekli Promosyonu Veriyor kampanyası çok konuşuluyor. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız, 1500 TL ve üzerinde nakit avans limiti kullanabilirsiniz. Maaşınızın üzerinden verilecek olan bu ek ödemelerde, 1500 TL avans limiti almak isteyenler, başvurularını mobil uygulama üzerinden yapabileceklerdir.

emekliye-1500-tl-odeme-ve-arti-promosyon-kampanyasi-basladi-son-dakika-duyuruldu

Ziraat Bankası 1500 TL nakit ödeme için kişilerin banka kredi siciline bakarak sonuç verecektir. 1500 TL'ye kadar nakit ödeme alacaksanız, banka sizleri değerlendirmeye sokacak ve bu değerlendirme sonrasında onay verecektir.

Emekli maaşı bu bankada olan kişilere 750 TL'ye kadar da ek promosyon verilmektedir. Bu promosyonları almak için 3 sene maaşınızı bu bankadan almanız gerekmektedir. Ziraat Bankası haricinde ayrıca Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de emekli maaşı alan kişiler, bu destek ödemelerini alabileceklerdir. 

Özel bankalar üzerinden emekli maaşı alan kişilerde, emekli maaşı aldıkları hesap üzerinden internet şifresi alarak bu şifre ile birlikte mobil uygulama üzerinden başvuru yapabileceklerdir. Mobil uygulama üzerinden ayrıca sorgulama işlemlerinizi de yapabilir, uygun faiz oranları ile kredi kullanımı da yapabilirsiniz. Bankaların resmi internet siteleri üzerinden güncel kredi kampanyalarını öğrenebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@