Emekliye 1600 TL ek ödeme müjdesi! Karşılıksız veriliyor, başvuru yapan 5 dakika içinde sonuç alıyor!

Emekliye 1600 TL ek ödeme müjdesi! Karşılıksız veriliyor, başvuru yapan 5 dakika içinde sonuç alıyor! Emekliye ek ödeme veren bankalar ve detaylar haberimizde…

Ekonomi 07.09.2021 - 11:44 07.09.2021 - 11:44 Volkan Arık

Emekliye 1600 TL ek ödeme müjdesi! Karşılıksız veriliyor, başvuru yapan 5 dakika içinde sonuç alıyor! Emekli vatandaşlar Temmuz ayında aldıkları yüksek zamla birlikte adeta Bu yıl çifte bayram yaşamıştı. Emekli zammının üzerine Temmuz ayında emekli ikramiyesi de hesaplara geçmişti. Ağustos ayında ise emekli vatandaşlar için promosyon ücretleri dönemi başladı. Bankalar emeklileri kendilerine çekmek için adeta bir yarış haline girerken Promosyon ödemesi sonrası ek ödemelerde gündeme geldi. Bazı bankalar emekli olan vatandaşlara ek ödeme olarak 1600 TL vereceklerini duyurdu. Peki emeklilere nakit ödeme imkanından kimler faydalanabilir? Hangi bankalar emeklilere bin 600 TL ek ödeme veriyor?

Emekli vatandaşlara bankalardan müjdeli haber geldi. Bu sabah saatlerinde kamu ve özel bankalar bir ortak duyuru yaparak emeklilere ek ödeme yapacaklarını duyurdu. Emekli maaşları üzerinden ödeme alabilecek olan vatandaşların mutlaka başvuru yapmaları gerekiyor. Karşılıksız olarak verilen bu ödemelerde başvuru işlemleri Sadece 5 dakika içerisinde sonuç alıyor. Peki emekli vatandaşların ek ödeme alabilmesi için neler yapması gerekiyor? Emekliye ek ödeme başvuru şartları ve detaylar haberimizde...

emekliye-1600-tl-ek-odeme-mujdesi-karsiliksiz-veriliyor-basvuru-yapan-5-dakika-icinde-sonuc-aliy-3

EMEKLİYE EK ÖDEME BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Emekliye ek ödeme bankalar tarafından sağlanıyor ve emekli maaşını hangi bankadan alıyorsanız o bankaya başvuru yapmanız gerekiyor. Eğer internet bankacılığı ve mobil bankacılık gibi hizmetler kullanıyorsanız bankalardan ek ödeme almak için bu kanallar üzerinden başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bunun yanında internet bankacılığı kullanmayan emekliler banka şubelerine giderek 1600 TL Ek ödeme için başvuru işlemlerini yapabilirim. Emekliye ek ödeme başvurusu Sadece 5 dakika içinde sonuç alıyor ve ödemeniz onaylanması halinde hemen hesabınıza geçiyor. Bankamatik kartı ile hesabınızdan ödemeleri çekebilirsiniz.

emekliye-1600-tl-ek-odeme-mujdesi-karsiliksiz-veriliyor-basvuru-yapan-5-dakika-icinde-sonuc-aliy-2

NAKİT AVANS VE UYGUN FAİZ ORANLI KREDİ

Bankalar 1600 TL ek ödeme imkanlarının yanı sıra emekli vatandaşlara nakit avans ve uygun faiz oranları ile kredi imkanı da sağlıyor. Özellikle promosyon döneminde emeklilere peş peşe kampanya yapan bankalar Sadece 5 dakika içinde sonuç alabileceğiniz düşük faizli kredi şansı sağlıyor. İnternet bankacılığı üzerinden hemen krediler bölümünden kredi başvuru işlemlerinizi tamamlayabilir kısa süre içerisinde Sonuç olarak istediğiniz kadar kredi kullanma imkanı elde edebilirsiniz. Ayrıca maaş hesabınızın bulunduğu bankadan acil nakit para ihtiyaçlarınız için nakit avans başvurusu yapmanız da mümkün. Maaşınıza ek olarak eksi bakiye üzerinden nakit avans kullanabilirsiniz.

emekliye-1600-tl-ek-odeme-mujdesi-karsiliksiz-veriliyor-basvuru-yapan-5-dakika-icinde-sonuc-aliy-1

200 BİN TL'YE KADAR DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ

Ekonomik sıkıntı yaşayan ev almak, araba almak ya da yatırım yapmak için acil nakit paraya ihtiyaç duyan emekli vatandaşlara yine bankalardan 200 bin TL'ye kadar düşük faizli kredi kampanyası bulunuyor. Özellikle yatırım yapmayı düşünüyorsanız bankaların çok düşük faiz oranları ile verdiği bu Kredi imkânlarını değerlendirebilirsiniz. Emekliye kredi başvurusu yapmak isteyenler banka şubeleri üzerinden başvuru işlemlerini tamamladıktan sonra kısa süre içerisinde Düşük faizli kredi imkanlarından yararlanabiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@