SSK Bağ-kur Emekli Sandığı ve EYT emeklilerinin merakla beklediği ödemeler başladı. Milyonlarca emekli, özel banka aracılığıyla hem yüksek promosyon hem de ikramiye ödemesi almaya hak kazanıyor. İşte 17.500 TL'yi bulan ödemeye dair detaylar...

Emekliye yüksek promosyonu bizzat özel bankalar veriyor. ING Bank'ın güncel kampanyasını incelediğinizde ise maaşınıza göre yüksek miktarda ödeme almanız mümkün. İkramiye ile birlikte toplamda 17.500 TL'ye kadar ödeme Kasım ayında sizleri bekliyor.

Kasım ayına yaklaştıkça, 5000 TL'lik Cumhuriyet Bayramı ikramiyesi konusu gündemin en üst sırasına oturdu. Son kabine toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı'ndan emekli olan milyonlara bu özel ikramiyenin kasım ayının ilk haftalarında verileceğini açıkladı. Bu heyecanla birlikte emekliler, bankaların sunabileceği ek kampanya ve avantajları da yakından takip ediyor.

ing-15

ING Bank Ekim Ayı Promosyonları

Kasım'da verilecek bayram ikramiyesinin dışında, bankaların ekim ayı için sunduğu promosyonlar da emeklilerin ilgisini çekiyor. ING Bank örneğini ele alırsak, üç yıl maaşını bu bankadan almayı taahhüt eden emeklilere, maaş tutarlarına bağlı olarak şu promosyonlar sunuluyor:

  • 3.500 TL altı maaşlar için: 5.100 TL
  • 3.500 TL - 7.500 TL arası maaşlar için: 5.950 TL
  • 7.500 TL - 10.000 TL arası maaşlar için: 7.650 TL
  • 10.000 TL ve üzeri maaşlar için: 8.500 TL

Ayrıca, otomatik fatura talimatı verenlere her bir talimat için 1.000 TL olmak üzere toplamda 4.000 TL ek nakit promosyon da sunulmaktadır.

Atatürk Üniversitesi, Çeşitli Branşlarda 99 Yeni Personel İçin Kapılarını Açıyor! Atatürk Üniversitesi, Çeşitli Branşlarda 99 Yeni Personel İçin Kapılarını Açıyor!

Kasım Ayında Ödemeler Hesaba Yatması Bekleniyor

Emekliler, ING Bank'ın ekim promosyonuyla birlikte 12.500 TL'ye kadar avantajlı bir ödeme elde edebilirler. Ancak ne zaman ödeme alacaklarına dair henüz resmi bir açıklama yok. Fakat genel beklenti, kasım ayının ilk günlerinde emeklilere Cumhuriyet Bayramı ikramiyesinin ödenmesi yönünde.