Emekliye 2 Farklı Kredi Verilecek. En Az 5 Bin En Fazla 100 bin TL Çekilebilecek

Emekliye 2 farklı kredi müjdesi. Emekli vatandaşlara en az 5 bin TL ile en fazla 100 bin TL arasında nakit destek sağlanacak. İşte Emekliye verilecek 2 kredinin detayları!

Gündem 13.06.2021 - 21:02 13.06.2021 - 21:02 Berkay Keskin

Son zamanlarda emekli olan kişilere kredi kampanyası yapan bankaların sayısı her geçen gün artıyor. Emekli olan kişilerin hem kendi bankalarından maaş almaları için hemde kredi kampanyası yaparak maaşlarını bu bankaya taşımaları için belirli kredi kampanyaları yapılmaktadır. Son kredi kampanyası yapan bankaların başında Vakıfbank gelmektedir.

Ülkemizde kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank üzerinden de emekli olan müşterilere iki farklı kredi kampanyasıyla başvuru yapabilmektedirler. Sizlerde bir emekli maaşı alıyorsunuz ve emekli maaşınızı, Vakıfbank üzerinden alıyorsanız 5000 TL ve 100000 TL arasına kadar hızlı bir şekilde kredi onayı alabilirsiniz. Vakıfbank'ın resmi internet sitesi üzerinden de yayınlanan 100000 TL emekli kredisi kampanyası ile birlikte emekli olan vatandaşlarında nasıl kredi başvuru yapacakları merak konusu olmuştur. 

Vakıfbank Emekliye Özel 2 Farklı Kredi Kampanyası

Vakıfbank üzerinden emekli maaşı olan kişilere belirli şartlar dahilinde emekli kredisi veriliyor. 100000 TL'ye kadar verilen bu kredilerde ilk taksit ödemesinde 3 ay öteleme yapabiliyorsunuz. Vakıfbank bu kredilerde 100000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan kişilerden emekli maaşlarını bu bankadan almalarını isteyecektir. Kredi notunuz düşük olsa bile 100000 TL'ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Eğer ihtiyacınız 5000 TL ye kadar ise banka sizlere Mini Emekli Kredisi kampanyası yapacaktır. Bankanın vermiş olduğu 5000 TL Mini Emekli Kredisi kampanyasında herhangi bir şekilde evrak istenmiyor. Bu şekilde ihtiyaçlarınızı mini kredi başvurusu yaparak alabilirsiniz.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank Emekli Kredisi Başvurusu için banka şubelerine gidebilirsiniz. Eğer bu bankada bir hesabınız varsa veya bankanın internet bankacılığını kullanıyorsanız, banka şubelerine gitmeden de 100000 TL'ye kadar kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Belirtilen bu kampanyaya katılabilmeniz için emekli maaşınızın Vakıfbanktan olması şartı vardır. Eğer maaşınız başka bir bankadaysa maaşınızı, Vakıfbank'a taşıyarak ilk maaş çektikten sonra kredi başvurusu yapabilirsiniz. Maaşını Vakıfbank'a taşıyan kişilere ayrıca, 750 TL'ye kadar varan da emekli promosyonları verilmektedir. Banka düşük faiz oranları ile birlikte 100000 TL'ye kadar vermiş olduğu, emekli kredilerinde, sizin diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarımızı da kapatarak, bu şekilde kredi onayları verecektir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@