Emekli olan kişileri 2.000 TL'ye kadar ödeme yapılacak. Kamu bankalarının başlatmış olduğu bu kampanyadan nakit avans limitleri hesaba yatmaya başladı. PTT başta olmak üzere Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank bu kampanyayı başlattığını duyurdu. Bankalar üzerinden alınacak 2000 TL ek ödeme nakit avans limiti olarak sizlere artı para Olarak hesaba yatacak.

Emekli olan kişilerin son zamanlarda bankalardan nakit avans limitleri başvurusu yaptığı ve bu başvurular ile acil ihtiyaçlarını giderdiğini söyleyebiliriz. 2.000 TL'ye kadar alabileceğiniz ek ödemeler sizlerin kendi emekli maaşı hesabınıza artı para olarak yatacak. Bankalardan yapacağınız başvuru sonrasında onay alacak olan kişiler hesabına artı para yatmış olması durumunda bu parayı isterse ATM'den çekebilir isterse de internet bankacılığını kullanarak başka bir hesaba gönderebilir. Almış olduğunuz bu parayı kullanım sonrasında ödemeye başlayacağınız için en fazla banka 12 ay vadeye kadar 2000 TL'yi sizlere bölebilir.

Ziraat Bankası 2000 TL başvuru nasıl yapılır? 

Ziraat Bankası üzerinden 2000 TL başvuru yapmak isteyen müşteriler mobil uygulamaya giriş yaparak internet bankacılığını kullanarak kredi ve nakit avans başvurusunda bulunabiliyor. Bankadan almış olduğunuz emekli maaşı üzerinden 2000 tl ye kadar ödeme almak isteyen kişiler internet şifresi ile birlikte kendi hesaplarına giriş yapabilir buradan kredili mevduat hesabı başvurusu yapabilir. Yapılan başvuru 5 dakika içerisinde sonuçlanır ve hesabınıza artı para yatarsa sms ile bildirilir. Sorgulamasını yapmak için kendi hesabınıza bakabilirsiniz.

1-ekimde-basliyor-son-dakika-emeklilere-5-bin-tllik-avans-mujdesi-verildi-3

Diğer kamu bankalarından 2000 TL ödeme 

Vakıfbank Halkbank ve PTT üzerinden emekli maaşı alan kişilerde kendi maaş hesaplarına 2000 TL artı para yükleyebiliyor. Nakit avans başvurusu yapacak olan kişiler Bu bankalardan mobil uygulamaya girerek 2000 TL için başvuruda bulunabilirler.

Bu bankalardan emekli maaşı almanız durumunda bankaların diğer emekli kredi kampanyalarına da katılabiliyorsunuz. Emekli maaşı alan kişiler Kredi ihtiyacı olması durumunda bankaların şubelerine giderek veya resmi internet sitelerine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir acil ihtiyaçları için istedikleri kadar kredi kullanabilirler. Emekli maaşınızı üzerinden ayrıca Emekli promosyonu almadıysanız 750 TL'ye kadar emekli promosyonu da verilmektedir.