Emekliye 20000 TL Ödenecek, Sadece Mesaj Atmanız Yeterli

Emekliye 20000 TL Ödenecek, Sadece Mesaj Atmanız Yeterli. Son Dakika haberi bankalardan geldi. Emekli olan kişilere bu haber kaçmaz. İşte haberin detayları...

Ekonomi 28.08.2021 - 10:10 28.08.2021 - 10:10 Vural Pars

Emekli olan kişilere bankalardan haber var.Son dakika olarak tek bir mesaj atarak 20.000 TL'ye kadar nakit alabileceksiniz. Emekli olmanız durumunda bu kredileri düşük faiz oranları ile alırken ayrıca bankadan 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabileceksiniz. İlk taksit ödemenizde dilerseniz 3 ay erteleme yapma imkanı da bu bankalarda bulunacaktır. Emekli olan kişilere yapılan bu kampanyalarda, şartlara uygun olan kişilerin aynı gün içinde kredi onayı alacağını söyleyebiliriz. Emekli kredisi SMS ile başvuru yapacak olan kişiler, kendilerine uygun olan bankaları seçtikten sonra, kredi başvurusu yapabilir, onay alıp almadıklarını 5 dakika içinde öğrenebilirler. Sizlerde banka kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, emekli kredisi kampanyasına katılabilir veya SMS atarak 20.000 TL kredi kullanabilirsiniz. 

QNB Finansbank 20.000 TL Kredi

QNB Finansbank tarafından 20.000 TL kredi başvurusu TC kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj atarak yapılıyor. Banka 5 dakika olmadan kredi sonucunu sizlere söylüyor. Kendi resmi internet sitesi üzerinden de kredi kampanyasına katılabilirsiniz. QNB Finansbank 20.000 TL kredi kampanyasına katılacak olan kişiler, SMS atamadıysa bankanın internet sitesi üzerinden de başvuru yapabilirler. Onay alırsanız en yakın QNB şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz. 

Denizbank 20.000 TL Kredi 

Denizbank üzerinden de 20.000 TL kredi alınıyor. Banka şartlarına uygun olan müşteriler, belirlenen bu şartlar dahilinde 20.000 TL'ye kadar SMS ile onay alabiliyorlar. Denizbank SMS emekli kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler KREDİM yazıp boşluk bırakın TC KİMLİK numaranızı yazarak 3280 numarasına mesaj olarak gönderebilirsiniz. Denizbank bu şekilde başvuru yapan müşterilere hemen anında kredi sonucunu verecektir. Onaylanan krediniz sizin kredi notunuza göre değerlendirilecek ve kredi faiz oranları da sizin puanınıza göre bu bankadan verilecektir. 

emekliye22

TEB Bank 20.000 TL Kredi

TEB bankası üzerinden de 20.000 TL almak mümkün. Banka şartlarına uygun olan kişiler, hemen SMS atarak kredi kullanabilirler. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız TC KİMLİK numaranızı 4466 numarasına mesaj olarak gönderebilirsiniz. Bu şekilde yaptığınız kredi başvurusu 5 dakika olmadan sizin mesaj attığınız cep telefonuna sonucu gelerek sonlandırılacaktır. Onay alınan kredilerde hemen en yakın banka şubesinden düşük faizli kredi alabileceksiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@