Emekli maaşı alan kişiler kendi maaş almış oldukları bankalar üzerinden güncel kampanyaları bakarak acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak istemektedirler. Emekli maaşı olan kişiler ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsa belirli şartlar dahilinde emekli maaşı üzerinden yüksek limitli Kredi alabiliyor. Vereceğimiz bu haberde ihtiyaç kredisi değil bankaların emekliler için sunmuş olduğu emekli promosyonları hakkında bilgilerdir. Bankadan emekli maaşı alan kişiler için yıl sonuna kadar 750 TL'ye kadar emekli promosyonu verilmektedir. Emekli promosyonu almak isteyen vatandaşlar, Ziraat Bankası VakıfBank Halkbank veya PTT üzerinden emekli maaşı alıyorsa bu bankalardan başvurularını gerçekleştirerek 750 TL'ye kadar emekli promosyonu alabilmektedir. 

Ziraat Bankası VakıfBank Halkbank ve PTT emekli olan müşterilere 750 TL'ye kadar emekli promosyonlarını hemen kendi hesaplarına yatırıyor. 750 TL'ye kadar emekli promosyonu almak isteyen Kişiler kendi almış oldukları emekli maaşları üzerinden bu ödemeleri alabilmektedir. 

da13-5

1500 TL'ye kadar emekli maaşı veya dul yetim maaşı alan kişiler Ziraat Bankası VakıfBank Halkbank ve PTT üzerinden 500 TL emekli promosyonu almaktadır. 

1500 TL 2.500 TL arasında emekli maaşı alan kişiler ise kamu bankalarından ve PTT üzerinden 625 TL emekli promosyonu alabilir. 2500 TL ve üzerinde emekli maaşı alan kişiler ise 750 TL'ye kadar emekli promosyonu alabiliyor. 

emekli000-3

Bu promosyonları alabilmeniz için maaş almış olduğunuz bankadan 3 yıl boyunca maaşınızı başka bir bankaya taşıma yazacağınızın sözünü vermeniz gerekmektedir. Kampanya detayları ile ilgili bilgileri almak istiyorsanız banka şubelerine gidebilir veya maaş almış olduğunuz bankanın müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. 

750 TL'ye kadar verilecek olan emekli promosyonları haricinde kamu bankalarından ve PTT üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlara 2.000 TL'ye kadar nakit avans limitleri 80 bin TL'ye kadar gelir belgesiz borç kapatma kredisi de verilmektedir.