MÜJDE Emekliye 25 BİN TL. Emekli olan kişilere 25 BİN TL'ye kadar net ödeme bu sabah itibariyle başlıyor. Emekli olan kişiler 25 BİN TL'ye kadar bu bankalardan onay alarak hızlı bir şekilde nakit ihtiyaçlarını giderebilecek..

Emekli olan kişilere 25 BİN TL'ye kadar net ödeme bu sabah itibariyle başlıyor. Emekli olan kişiler 25.000 TL'ye kadar bu bankalardan onay alarak hızlı bir şekilde nakit ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Son dakika olarak bankalar resmi internet siteleri üzerinden de yayınlanan haber ile birlikte sadece emekli olan müşterilerine 25.000 TL'ye kadar net ödeme yapacakları duyurusunu yayınladı. Emekli olan kişiler 25 BİN TL'ye kadar alacakları bu krediler de belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda istedikleri zaman bu kredileri kullanabilecek ve kredi kullandıktan sonra da 36 ay vadeye kadar işlem yaparak bu kredileri kolaylıkla ödeyebilecekler.

PTT'den EMEKLİYE 25.000 TL KREDİ İMKANI

PTT üzerinden 25 BİN TL'ye kadar ödeme almak isteyen emekliler kredi başvurusu yapmak için PTT kanalıyla emekli maaşı alması gerekiyor. Sizlere en yakın PTT şubelerinden birine giderek, sadece kimliğiniz ile emekli maaşı üzerinden 25 BİN TL'ye kadar ihtiyaç kredisi alabileceksiniz. PTT üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzun mesaj (sms) bölümüne girerek PTT yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik numaranızı yazın ve 3050 numarasına bu mesajı gönderin. Göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında kısa süre içerisinde Kredi sonucunuz gelecek ve ne kadar kredi onayı aldığınız tarafınıza bildirilecektir.

emekliye-25000-tl-verilecek-bu-hafta-sonuna-kadar-basvuru-yapin-mujdeli-haber

25.000 TL Ziraat Bankası'ndan Emekliye Ödeme

Ziraat Bankası ülkemizin kamu bankası olarak  emekli olan müşterilerine sürekli yeni ve güncel kampanyalar sunarak ekonomik açıdan destek olmaya devam ediyor. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alan kişiler yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanmış olsalar bile son yapılan 25 BİN TL'ye kadar verilecek olan net ödemeli Kredi kampanyasına katılabilecek. Kredi başvurusu yaptıktan sonra sadece 25.000 TL'ye kadar değerlendirme yapılacak veya 25.000 TL onay alınacak ya da hiçbir şekilde düşük limitli kredi verilmeyecek. Ziraat Bankası mobil uygulaması ve internet bankacılığı kanalıyla başvuru yapabilir veya size en yakın banka şubesine giderek kimliğiniz ile birlikte Ziraat Bankası 25.000 TL kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Akbank'tan Emekliye 25.000 TL

Emekli maaşını Akbank'tan alan kişiler 25.000 TL kredi imkanından düşük faiz oranıyla, masrafsız, gelir belgesiz ve özellikle de banka şubelerine gitmeden faydalanabilecekler. Akbank üzerinden almış olduğunuz emekli maaşı hesabınız ile birlikte internet şifresi oluşturarak Akbank internet bankacılığı uygulamasına girebilir buradan istediğiniz zaman hafta sonu dahi olsa bile 25.000 TL'ye kadar online kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Akbank internet bankacılığı üzerinden başvuru yapacak olan kişiler kredi onayı almaları durumunda hesaba yatacak olan nakit miktarınıda göreceklerdir. Banka'nın resmi internet sitesine girerek detaylı bilgileri inceleyebilir veya şubelerine giderek hem kredi başvurusu yapabilir hem de faiz oranları ile ilgili bilgiler edinebilirsiniz.