Emekliye 3 gün içinde 1.000 TL yatacak! Karşılıksız, geri ödeme yok, hemen başvurana verilecek! Son fırsatı kaçırmayın!

Emekliye 1000 TL ödeme yapılıyor. Sadece 3 gün içinde başvuru yapan emeklilerin hesabına yatıyor. Üstelik tüm emekliler faydalanabiliyor.

Ekonomi 23.09.2021 - 18:53 23.09.2021 - 18:54 Volkan Arık

Emekliye 3 gün içinde 1.000 TL yatacak! Karşılıksız, geri ödeme yok, hemen başvurana verilecek! Son fırsatı kaçırmayın. SSK, BAĞ-KUR ve emekli sandığına bağlı emekliler başvuru yapmaları durumunda 1000 TL ödeme alabiliyor. Üstelik de bu ödemelerde karşılık yok geri ödeme yok. Tek şart başvuru yapmak ve maaşınızı taşımak. Kuveyt Türk Bankası bu akşam saatlerinde bir açıklama yaparak tüm Emeklilere promosyon ödemesi yapacağını duyurdu. Maaşını banka aracılığı ile alan emekliler Kuveyt Türk'e taşımaları durumunda promosyon ödemesinden 3 gün içinde faydalanabilecek. 750 liradan başlayan promosyon ödemeleri emeklinin maaşına göre bin liraya kadar yükseliyor.

Başvuru yapan tüm emekliler 3 gün içerisinde 1000 TL ödeme alabiliyor. Üstelik de SSK, BAĞ-KUR, emekli sandığı emeklisi olmak fark etmiyor. Karşılıksız olarak 1000 TL ödeme emeklilerin hesabına anında geçiyor. Son dönemlerde peş peşe yapılan promosyon ödemesi duyurularına yeni bir ödeme duyurusu da Kuveyt Türk Bankası'ndan eklendi. Birçok farklı avantajı sunan Kuveyt Türk, maaşını taşıyan emeklilere maaşına göre 1.000 TL'ye kadar promosyon vereceğini duyurdu. Promosyon miktarı emeklinin aldığı maaşa göre farklılık gösteriyor aynı zamanda otomatik ödeme talimatı veren emekliler promosyon miktarını artırabiliyor.

emekliye-3-gun-icinde-1000-tl-yatacak-karsiliksiz-geri-odeme-yok-hemen-basvurana-verilecek-son-3

KUVEYT TÜRK'TEN RESMİ AÇIKLAMA YAPILDI

Kuveyt Türk bugün akşam saatlerinde resmi bir açıklama yaparak SGK, emekli sandığı ve BAĞ-KUR fark etmeksizin maaş ödemelerini Kuveyt Türk aracılığı ile alan ve yeni başvuruda bulunarak maaşını taşıyan vatandaşlara banka promosyonu vereceğini açıkladı. Bankadan yapılan açıklamada ödemelerin katılım Finans ilkelerine uygun olarak yapılacağı ifade edildi. Kuveyt Türk promosyonu ödemesi emekli maaşına göre farklılık gösteriyor. En düşük 750 TL'den başlayan promosyon ödemeleri 1.000 TL'ye kadar çıkabiliyor.

emekliye-3-gun-icinde-1000-tl-yatacak-karsiliksiz-geri-odeme-yok-hemen-basvurana-verilecek-son-2

EMEKLİYE NE KADAR PROMOSYON VERİLECEK?

Kuveyt Türk emekli promosyon ödemeleri maaşa göre belirlenecek. 1500 liraya kadar emekli maaşı alan emeklilere 750 TL, 1500 TL ve 2500 TL arasında emekli maaşı alan emeklilere 875 TL, 2500 lira ve üzerinde maaş alan emeklilere ise 1000 TL promosyon verilecek. Kuveyt Türk, emekli promosyon ödemesi için emeklilerin maaşını kendisine taşımasını ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü vermesini istiyor. Maaşını taşıyan emekliler, ortak ATM’lerden işlem başına 2 TL ücret ödeyerek para çekebilirken aynı zamanda ortak ATM’lerden ayda 2 defa ücretsiz para çekebiliyor.

emekliye-3-gun-icinde-1000-tl-yatacak-karsiliksiz-geri-odeme-yok-hemen-basvurana-verilecek-son-1

3 GÜN İÇİNDE HESABA GEÇİYOR

Maaşını taşıyan ve Kuveyt Türk'ten almaya başlayan emekliler sadece 3 gün içerisinde promosyon ödemesine ulaşabiliyor. Sözleşmelerin imzalanmasından hemen sonra emeklilerin promosyon ücreti hesaplarına yatıyor. Banka hesabından ve ATM'den emekli promosyon ödemesini çekmek mümkün.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@