Emekli olan kişiler için 4 bin TL'ye kadar ödeme verecek olan bankalar kamu bankaları ve özel bankalara olarak biliniyor. Emekli maaşını hangi bankadan alıyorsanız o bankaya giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Emekli maaşını aldınız banka üzerinden 4000 TL nakit avans başvurusu yaparsanız hesabınıza artı para olarak 4000 TL yatar ve bu parayı istediğiniz zaman çekebilirsiniz. 

4000 TL'ye kadar emekliye destek parası verecek olan bankaların başında gelen Ziraat Bankası yaptığı duyuruda emekli olan vatandaşların kendi Bankası üzerinden emekli maaşı alması ile birlikte 4000 TL ödeme alacağını duyurdu. 

Emekli olan kişiler 4000 TL'ye kadar destek parasından faydalanmak istiyorlarsa bankaların internet bankacılığı şifresini kullanarak İnternet diye bir uygulama üzerinden başvuru yapabilir. 

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank 4000 TL ödeme

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden 4000 TL'ye kadar ödeme almak isteyen kişiler ihtiyaç kredisi gibi bu kredi avans limitine başvuru yapmak istiyorsa mobil uygulama üzerinden 4000 TL'ye kadar ödeme alabileceklerdir. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden 4000 TL'ye kadar ödeme almak isteyen kişiler ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme toplamda 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına da katılarak hem nakit avans limiti hem de ihtiyaç kredisi kullanabilirler. 

krediler34-6

Bankaların şubelerine giderek veya bankaların resmi internet sitesine girerek buradan da başvurularınızı gerçekleştirebilir ve banka hesabınız üzerinden 4000 TL kredili mevduat hesabı başvurusu yapabilirsiniz.