Emekliye 4.400 TL ödem müjdesi! Kasım ayı tüm emekliler için iyi başladı, hemen hesaplarınızı kontrol edin. Emekliye son dakika zam haberleri son günlerin en önemli gündem maddesi olmaya devam ediyor. Yıl sonu yaklaştıkça zam konusunda beklentiler ve talepler de artıyor. Bu sabah ise emekliye yeni ödeme müjdesi verildi. Paraya ihtiyacı olan emeklilere güzel haber ise bankalardan geldi. Emekli olan kişilere bankalar 4.400 TL nakit ödeme yapacak. Peki kimler alacak, başvurular nasıl yapılacak?

Acil nakit paraya ihtiyacı olan emekliler bankaların kapısını çalmaya devam ederken bu sabah saatlerinde bankalar yeni bir duyuru ile emeklilere ek 4400 TL ödeme yapacaklarını duyurdu. Bankada hesabı bulunan emekliler mevcut hesaplarının yanı sıra avans hesabı kullanarak ek ödeme alabilecekler. Sadece emekli özel olarak hazırlanan Bu kampanyada faiz de bulunmuyor. Emekli vatandaşlar faizsiz nakit avans kullanarak hem para limitlerini artırabiliyor hem de acil nakit ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayabiliyor. Peki emekliye nakit avans veren bankalar hangileri? Emekliye faizsiz nakit avans detayları haberimizde…

emekliye-4400-tl-odem-mujdesi-kasim-ayi-tum-emekliler-icin-iyi-basladi-hemen-hesaplarinizi-kontr-1

ZİRAAT BANKASI EMEKLİYE NAKİT AVANS KAMPANYASI

Ziraat Bankası bu sabah saatlerinde yayınladığı duyuru ile birlikte emekliye nakit avans imkanı sağlayacağını açıkladı. Bankadan maaş alan vatandaşlar maaşları üzerinden işlem yaparak artı para tanımlayabiliyor. Ziraat Bankası'na mobil uygulaması üzerinden başvuru işlemleri tamamlanabiliyor. Sadece müracaat sonrasında beklemeniz yeterli anında nakit avans onayı veriliyor. Başvurusu onaylanan emeklilerin artı parası hemen hesabına yüklenirken kullanım sonucunda da herhangi bir faiz kesilmiyor. Düşük miktarda acil Nakit paraya ihtiyacı olan emekliler için nakit avans kredi den daha uygun ve cazip bir seçenek gibi görünüyor.

emekliye-4400-tl-odem-mujdesi-kasim-ayi-tum-emekliler-icin-iyi-basladi-hemen-hesaplarinizi-kontr-2

AKBANK EMEKLİYE NAKİT AVANS KAMPANYASI

Emekli olan vatandaşlara nakit avans sağlayan diğer bir banka ise Akbank oldu. Akbank gerekli koşulları sağlayan emekli vatandaşlara 4400 TL nakit avans imkanı veriyor ve Akbank direkt uygulaması üzerinden hemen başvuru yapmak mümkün oluyor. Akbank nakit avans 12 ay vadeli olarak sağlanıyor faiz oranları da oldukça düşük. Başvuru işlemlerini Şubelerden ya da online bankacılık hizmetleri üzerinden yapan emekliler ATM'den hemen paralarını çekebiliyor.

Akbank, aynı zamanda emekliler için 100 bin lira üst limitli bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası da düzenliyor. Akbank emekli kredisinde vade seçenekleri 36 aya kadar uzuyor. Sadece yemekleri özel olarak yapılan Kredi kampanyasında başvuru işlemleri kredi notuna göre kabul ediliyor. Kredi notu yüksek olan emekliler hemen onay alabiliyor.

emekliye-4400-tl-odem-mujdesi-kasim-ayi-tum-emekliler-icin-iyi-basladi-hemen-hesaplarinizi-kontr-3

VAKIFBANK EMEKLİYE NAKİT AVANS KAMPANYASI

Emekliye nakit avans sağlayan diğer bir banka ise Vakıfbank oldu. Acil nakit para ihtiyacı olan emekliler Vakıfbank 4400 TL nakit avans kampanyası kapsamında tüm bireysel ihtiyaçlarını hızlıca karşılayabiliyor. Kampanyaya başvuru yapmak için Vakıfbank şubelerine gitmek ya da online bankacılık hizmetlerini kullanmak yeterli oluyor. 4400 TL’ye kadar kullanabileceğiniz nakit avansın geri ödemesi 12 ay vadeli olarak yapılıyor.