Emekliler bir an önce kredi çekmek için bu kampanyayı değerlendirebilir. Gelen haberle birlikte 50 bin TL'lik düşük faizli kredi kampanyası duyuruldu. Öte yandan kredi çekmek için kolları sıvayan binlerce emekli, en uygun fırsatı araştırıyor. Halkbank emeklilere önemli avantajlar sağlayacak.

Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak! Evde bakım maaşı alanlara ikramiye! 3’de 2’sine yatacak!

Kamu bankasının emeklilere özel kredi kampanyası dikkat çekti. 50 bin TL krediyi anında çekebilmek ve uzun vadeli şekilde ödemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Genel olarak sağlanan fırsatlar arasında emekliye düşük faizli kredi de mevcuttur. Emeklilere sağlanan bu avantajı değerlendirebilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Emekliye Düşük Faizden Kredi Verilecek

Halkbank, emeklilere düşük faizli kredi verme kampanyasını sürdürüyor. Yıl sonuna geldik ve kampanyadaki son durum merak ediliyor. Uygun ödeme koşullarının yaratılması ve faiz oranın belirlenmesi anlamında yoğun çaba sarf eden Halkbank, elinden gelenin en iyisini yapıyor. Emeklilerin kolaylıkla ödeyebileceği şekilde vade sayısının belirlendiğini biliyoruz. Faiz oranı da ona göre şekillenmektedir.

50 bin TL Anında Hesapta

Başvuru yapılması halinde eğer uygun görülürseniz 50 bin TL'lik krediniz kısa süre içerisinde onaylanacaktır. Sonrasında ise kredinizin hesaba aktarıalcağını belirtelim. Gelinen noktada Halkbank'ın emeklilere sağladığı avantajlara erişmek oldukça kolay, Mobil uygulama üzerinden veya dijital bankacılık aracılığıyla da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Yüz yüze görüşmek isterseniz de banka şubesine giderek kredi faiz oranından vade sayısına ve başvuru şartlarına kadar pek çok detayı öğrenme şansınız bulunuyor.

halkbank-24