Emekliye 5000 TL Veren Banka Açıklandı! Şartsız Olarak İşlem Yapılacak. Şartsız olarak gelir belgesiz kredi hangi bankada? İşte haberimiz...

Emekli olan vatandaşlara 5000 TL'ye kadar ödeme verecek olan Ziraat Bankası ve Vakıfbank, yapmış oldukları bu kampanyalarda sadece kendi bankasından emekli maaş alan müşterilere değil, kredi puanı yüksek olan emekli olan vatandaşlara da imkan sağlayacaklarını açıkladılar. 

Emekliye Müjde: Son dakika açıklaması ile ödemeler 8100 TL'ye yükseltildi! Emekliye Müjde: Son dakika açıklaması ile ödemeler 8100 TL'ye yükseltildi!

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde bu banka üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, 5000 TL'ye kadar ödeme alabilecek ve Ziraat Bankası ve Vakıfbank'ın yapmış olduğu düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, emekli maaşı, hesabınız üzerinden nakit ihtiyacınızı giderebileceksiniz.

Banka şubelerine giderek işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 5000 TL'ye kadar ödeme verecek olan Ziraat Bankası ve Vakıfbank, yapmış olduğu bu kampanyada nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için 36 ay vadeli bir ödeme tablosu oluşturdu. 

Banka şubelerine giderek kimliğinizle birlikte başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyaya katılmak isteyen vatandaşlar, eğer emekli maaşını bu banka üzerinden alıyorsa, daha yüksek limitlerde kredi imkanından faydalanması mümkün olmaktadır. 

Ziraat Bankası veya Vakıfbank, üzerinde hesabı olan yemekti internet bankacılığı şifresini aldıktan sonra bankaların mobil uygulamalarına girerek buradan ihtiyaç kredisi kredi kartı ve kredili Mevduat Hesabı Başvurusu Yapacağını söylemek istiyoruz. Yapmak istediğiniz başvuruyu seçtikten sonra 5 dakika içerisinde kredi başvurunuz hemen onaylanacak ve onaylanan tutar banka şubelerine gitmeden, Ziraat Bankası veya Vakıfbank, hesabınıza yatacaktır.

Verilecek olan 5000 TL ihtiyaç kredisinde 90 gün ertelemeli olarak kredi imkanından faydalanabileceğiniz gibi, ayrıca kredi ödemelerinde 3 ay gibi işlem yaparak, kredi kullanmanız mümkün olmaktadır. Detaylı bilgileri öğrenmek istiyorsanız, bankaların resmi internet sitelerine giriş yapabilir veya müşteri hizmetleri numarasını arayarak kredi kampanyaları hakkında bilgiler alabilirsiniz. Emekli maaşınızı Ziraat Bankasına veya vakıf farka taşıdıktan sonra 750 TL'ye varan emekli promosyonundan da faydalanabilirsiniz.