SGK-SSK ve Bağkur'lu emeklilere 70.000 TL ödeme haberi bugün resmi olarak duyuruldu! Kimler, nasıl alacak açıklandı. İşte haberimizin detayları

Emekli olan vatandaşlar bağlamında amacıyla 70.000 TL'ye kadar nakit kredi kampanyası müracaatında bulunabileceksiniz. Emekli olan vatandaşlar amacıyla bayram tarifesi itibariyle başlatılan bu kampanyada nakit müracaatı yapacak ve başka bankadaki olan bütün borçlarını kapatacak olan yemekler amacıyla fırsat doğdu.  Kamu bankaları vasıtasıyla yapılacak olan bu kredi kampanyalarında, başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar, süratli birşekilde netice alabilecektir.  Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden tüketici kredisi kullanmak istiyorsanız size emekli olmanız halinde emekli maaş hesaplarınız vasıtasıyla kredinizi anında hesaplarınıza yatırabilirsiniz. 

Gözden kaçırmayın

Yoksullukla Savaşan Türkiye'de Erdoğan'a Devlet Kaynakları İle 4,7 Milyon Liralık Hediye! Yoksullukla Savaşan Türkiye'de Erdoğan'a Devlet Kaynakları İle 4,7 Milyon Liralık Hediye!

Emekliye 70.000 TL ödeme haberi bugün resmi olarak duyuruldu!

70.000 TL bağlamında alacağınız kredilerde banka 2 sene vadeye kadar prosedür yapacaktır. Eğer 3 sene vadeli olarak kredi kullanmak istiyorsanız ve 50.000 TL'ye kadar nakit kredi müracaatında bulunmamız gerekiyor.  Kredi müracaatı yaptıktan sonra kredi ilk taksit ödemesinde ise 3 ay erteleme yapma imkanımızda bulunmaktadır. Emekli olan vatandaşlar amacıyla verilebilecek olan 70.000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasında müracaat yapacak olan vatandaşlar, süratli bir şekilde netice alacak ve başka bankadaki bilhassa kredi kartı başta olmak üzere tüketici kredisi borçlarında kapatacaktır. 

Halkbank veriyor

Halkbank bağlamında emekli maaş almayan vatandaşlar ise maaş, taşıma işlemleri ardından müracaatlarını gerçekleştirerek nakit kredi kullanabiliyor. 

Halkbank bağlamında müracaat yaparak, kredi kullanacak olan emekli, başka bankadaki olan güncel tüketici kredisi ve kredi kartı borçlarında kapamak istiyorsak verilebilecek olan düşük faizli bu kredi kampanyasından yararlanarak, tekbir, bankada ödeme basitliği sağlayabilir. 

Vakıfbank kredi başvurusu

Vakıfbank bağlamında müracaat yaparak, kredi kullanacak olan vatandaşlar emekli olmaları halinde kendi emekli maaş hesapları üzerinden şubelere gitmeden, Vakıfbank, mobil programını kullanarak kredi müracaatsunda bulunabiliyor.  Vakıfbank Mobil programı üzerinden tüketici kredisi müracaatsunda bulunarak, prosedür yapacak olan şahıslar, süratli birşekilde neticelerini öğrenebilir. Halkbank, tüketici kredisi müracaatında bulunmak istiyorsanız, 3 sene vadeye kadar prosedürlerinizi yapmak amacıyla 50000 TL, müracaatta bulunabilirsiniz. Banka resmi internet sitesi üzerinden güncel faiz oranlarını öğrenebilir, yapılacak olan bu kredi kampanyası ile ilgili çeşitli veriler alabilirsiniz.