Emekliye 750 TL ek nakit ödeme! Hesabınıza yüzlerce lira karşılıksız olarak yatacak! Başvuru için son günler. Acil nakit paraya ihtiyacı olan emekliler için Ziraat Bankası güzel haberi verdi. Emekli vatandaşlara yüzlerce lira karşılıksız para yatıran Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı duyuruda hemen başvuru yapan emeklilere 3 gün içerisinde ödemenin yapılacağını açıkladı. SSK, BAĞ-KUR, emekli sandığı emeklileri Ziraat Bankası'nın bu ödemesinden faydalanabiliyor. Tüm emekliler için geçerli olan ödemeye başvurular Ziraat Bankası şubelerinden ve e-devlet üzerinden yapılabiliyor. Ziraat Bankası emekliye ek ödeme detayları ve başvuru şartları haberimizde...

SSK, BAĞ-KUR, emekli sandığı emeklisi ile dul ve yetim aylığı maaşı alanlara Müjdeli Haber Ziraat Bankası'ndan geldi. Ziraat Bankası'nın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada emekli vatandaşlara başvuru yapmaları durumunda yüzlerce lira nakit para sağlanacağı ifade edildi. Başvuru şartları ise oldukça kolay. Sadece e-devlet üzerinden ya da banka şubelerinden başvuru yaparak maaşınızı taşımak ve 3 yıl boyunca bankada kalma taahhüdü vermek yetiyor. Ziraat Bankası emekli promosyonu için artık son günler geldi. Ay sonuna kadar başvurular kabul ediliyor ve 30 Kasım tarihinde başvuru işlemleri sona erecek. Ziraat Bankası emekli promosyon başvurusu detayları haberimizde…

emekliye-750-tl-ek-nakit-odeme-hesabiniza-yuzlerce-lira-karsiliksiz-olarak-yatacak-basvuru-icin-1

ZİRAAT BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU BAŞVURU ŞARTLARI

Emekli vatandaşlara promosyon döneminde Ziraat Bankası'ndan da yeni bir kampanya geldi. Ziraat Bankası emekli promosyonu için başvurular e-devlet ve banka şubeleri üzerinden yapılıyor. Başvuru yapmak isteyen emeklilerin maaşını taşıması ve 3 yıl boyunca bankada kalma taahhüdü vermeleri gerekiyor. Ziraat Bankası emekli promosyon ödemesi için Tek şart maaşınızı taşımak ve kalma taahhüdü vermek. Maaşa göre promosyon ödemesi yapan banka SSK, BAĞ-KUR emeklisi, Emekli Sandığı yani memur emeklisi ile birlikte dul ve yetim aylığı alanlara da promosyon ödemesi yapıyor.

emekliye-750-tl-ek-nakit-odeme-hesabiniza-yuzlerce-lira-karsiliksiz-olarak-yatacak-basvuru-icin-2

ZİRAAT BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU NE KADAR?

Ziraat Bankası'nın resmi internet sitesinden yapılan açıklamada emekli maaşını bankadan alan müşterilere maaşlarına göre promosyon ödemesi yapılacağı duyuruldu. Bankadan yapılan açıklamaya göre 1.500 TL'ye kadar emekli maaşı alan vatandaşlara 500 TL, 1500 TL 2.500 TL arası emekli maaşı alanlara 635 TL, 2500 TL ve üstü emekli maaşı alan emeklilere ise 750 TL promosyon ödemesi yapılacak. Emekli promosyon ödemesi banka tarafından 3 yıllık peşin olarak yapılıyor. Başvuru işlemleri tamamlanıp sözleşme imzaladıktan hemen sonra ödemeler ATM'den ya da banka hesabınızdan çekilebiliyor.

emekliye-750-tl-ek-nakit-odeme-hesabiniza-yuzlerce-lira-karsiliksiz-olarak-yatacak-basvuru-icin-3

BAŞVURULAR NE ZAMAN BİTECEK?

Ziraat Bankası emekli promosyon başvuruları için süreç 30 Kasım 2021 tarihine kadar devam ediyor. Bu süreçte banka şubelerine giderek ya da e-devlet üzerinden başvuru işlemlerini tamamlamak mümkün. Ziraat Bankası emekli promosyonu alan vatandaşlar maaşlarını 3 yıl boyunca bankadan alacak.