Emekli olan kişilere acil 5.000 TL'ye kadar ödeme banka hesaplarına yatmaya başladı. Banka hesaplarından 5000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilir şartsız bir şekilde hesabınıza yatırabilirsiniz. Emekli olan kişiler eğer acil paraya ihtiyaçları varsa ve bankalardan kredi almak istiyorlarsa yüksek limitli kredi almak yerine düşük limitli ve hemen kullanabilecekleri Kredi kampanyalarına başvuru yapabilecek. Ziraat Bankası önderliğinde başlatılan Bu kampanyada diğer kamu bankaları ve özel bankalarda hızlı bir şekilde kişilere onay vermektedir. 

Ziraat Bankası 5000 TL emekli ödemesi

Ziraat Bankası üzerinden 5000 TL'ye kadar emekli ödemesi alabiliyorsunuz. Ziraat Bankası üzerinden 5000 TL'ye kadar emekli ödemesi almak için bu bankadan emekli maaşı almanız ve emekli maaşımız hesabı üzerinden internet bankacılığı şifresi almanız gerekmektedir. İnternet bankacılığı şifresi aldıktan sonra kredi başvurusunu mobil uygulama üzerinden yaparak banka şubelerine gitmeden Kredi kullanabilirsiniz. 

krediler12023-2

Vakıfbank 5000 TL ödeme

Vakıfbank üzerinden emekli maaşı alan müşteriler internet şifresi ile Vakıfbank mobil uygulamasına girerek 5000 TL kredi başvurusu veya 5000 TL nakit avans başvurusu yapabilir. 5000 TL emekli kredisi kullanacaksınız 36 ay vadeye kadar sizlere Kredi imkanı sunan Vakıfbank kendi bankası'ndan maaş alan emeklilere Kredi notu düşük olsa bile onay verecek. Size en yakın Vakıfbank şubesinden veya Vakıfbank şubelerine gitmeden VakıfBank'ın resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. 36 ay vadeye kadar alacağınız bu Kredi ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olarak verilmektedir.