Emekliye Bayram Öncesi 30 Bin TL Anında Kredi Fırsatı! Bankalardan Peş Peşe Açıklama

Emeklilere Bayram öncesi  Yaş sınırı yok ve hemen onay veriliyor. Gündeme emekliler için kredi kampanyası geldi. Sizlerde hemen destek başvurusunda bulunarak, onay alabilirsiniz.

Ekonomi 08.07.2021 - 23:49 08.07.2021 - 23:50 Berkay Keskin

Kredi başvurusunda bulunacak olan emekli vatandaşlarımız, genellikle maaş aldıkları bankalardan işlem yapıyor. Ancak bazı hususlarda kendi bankasından kredi alan kişiler, diğer bankalardan da ekstra kredi almak istiyor. Peki Kurban Bayramı öncesi emekliye 30 bin TL kredi fırsatından yararlanmak için gereken şartlar neler? Başvuru nasıl ve nereye yapılır?

30.000 TL Gelir belgsiz kredi başvurusunda bulunacaksanız 70 yaşına kadar kredi kullanabilirsiniz. 70 yaş üstünde olanlara verilen krediler için bankalar emekli maaşınızı isteyecektir. Emekli maaşınızı aldığınız bankadan istediğiniz zaman kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Emekliler için gündeme gelen yeni kredi kampanyasıyla birlikte milyonlarca emekli krediye yönelik ayrıntıları araştırmaya başladı. Peki başvuru nasıl yapılır? Başvuru koşulları neler?

Fibabanka Emekliye 30 Bin TL Kredi 

Fibabanka'da bir hesabınız bulunuyorsa, Fibabank mobil uygulamasını kullanarak 30.000 TL krediyi bankaya gitmenize gerek kalmadan evrak vermeden, imza atmadan kullanabiliyorsunuz. Bunun için bankanın internet bankacılığını kullanıyor olmanız gerekmektedir. İnternet şifrenizi aldıktan sonra uygulamaya giriş yaparak direkt emekli kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Fibabanka Mobil uygulaması üzerinden verilen bu kredilerde sizin kredi puanınıza göre onay verilecektir. Aynı zamanda kredi notunuza göre faiz oranı uygulanmaktadır. Onay alan krediniz aynı dakika içerisinde hesabınıza yatırılacaktır.

Aktifbank 30 Bin TL Kredi Fırsatı

PTT üzerinden değil, bankanın n-kolay kredi kampanyasına katılım sağlayarak gelir belgesiz olarak 30.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Bunun için kredi puanınızın düşük olması da kredi almanız için yetmektedir. Kredi notu düşük olan vatandaşlara ihtiyaç kredisi sunan Aktifbank, 30000 TL kredi için müşterilerine anında fırsat sunuyor. Kredi başvurunuzu kısa mesaj atarak ya da bankanın resmi internet adresine giriş yaparak alabilirsiniz.

Bu bankadan kredi onayı alırsanız, kredinizi kullanmak için bankaya gitmenize gerek kalmayacak. Banka size gelerek adresinizde kredinizi hesabınıza yatıracaktır. Aktifbank kredi borçlarınızı anlaşmalı olan bankalar ve PTT aracılığıyla ödeyebilirsiniz. Kredi kullandıktan sonra bunun hakkında bilgi alabilirsiniz.

Enpara 30 Bin TL Emekli Kredisi

Ülkemizin ilk dijital bankası olarak bilinen Enpara.com bankası 30.000 TL krediyi online bir şekilde ve gelir belgesiz olarak veriyor. Sizde bu bankadan kredi kullanmak istiyorsanız, koşullara uygun olmanız halinde hemen online başvuru yapabilirsiniz. Online olarak krediyi hesabınıza yatırabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@