Emekli olan kişilere yapılan son dakika kampanyası ile birlikte Denizbank 55 bin TL'ye kadar yeni bir kampanya yaptığını ve sadece emekli vatandaşlara bu parayı anında kullanılacağını söyledi. Emekli olan kişiler ile birlikte yeni maaş almış olan emekliler DenizBank'a maaş taşıması yaparak bu kampanyaya katılabilir ve 55000 TL ödeme alabilir. Denizbank üzerinden emekliler için yapılan bu nakit kampanyasına katılmak için ayrıca SMS atarak da başvuru yapabiliyorsunuz. SMS atarak başvuru yapmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı da yazarak 3280 numarasına mesaj olarak gönderin. Kampanya detayları hakkında bilgileri Kendi resmi internet sitesinde paylaşan Denizbank ayrıca SMS haricinde banka şubesi ve mobil uygulama üzerinden bir destek kampanyasına katılmak için imkan sağlayacak.

DenizBank'ın yapmış olduğu ve sadece emekliler için kullandırılacak olan 55000 TL emekli kredisi bankanın emekli maaşı müşterilerine verirken Kredi olacak olan kişiler maaş taşıması sonrasında ayrıca Emekli promosyonu kullanabilecek.

Denizbank Emekli Kampanyası 

Denizbank üzerinden emekli kampanyasına başvuru yapmak istiyorlarsa ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler uygun faiz oranları ile bu banka üzerinden hızlı bir şekilde kredi onayı alabilecek. DenizBank emekli kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız emekli maaşınızı bu bankaya taşıyarak istediğiniz zaman hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Emekli maaşını DenizBank'a taşımak isteyen kişiler e-devlet sistemi üzerinden bu işlemleri yapabildikleri gibi ayrıca sosyal sigortalar kurumlarına giderek buradan da emekli maaşı banka değişikliği yapabilirler.

eee132111

DenizBank'a taşınmış oldunuz mu ay sonrasında Kredi notu düşük olsa bile banka üzerinden 55000 TL  onay alabilirsiniz. Denizbank üzerinden emekli maaşı almayan kişiler eğer banka kredi notu yüksek ise banka şubelerine giderek veya yukarıda vermiş olduğumuz sms kredi servisine başvuru yaparak 55000 TL onay alıp alamadıklarını öğrenebilir. 

Denizbank banka şubelerine giderken işlem yapacak olan kişilerin emekli maaşları Bu bankada ise bank şubesi üzerinden sadece kimlikleri ile birlikte Kredi başvurusunda bulunabilir ve ne kadar kredi onayı alacağı görülebilir. Diğer bankalar üzerinde yüksek limitli borç limitleriniz varsa Denizbank yapmış olduğu Bu kampanyada diğer banka borcu nasıl kapatılır ve borç kapatma Kredisi olarak sizlere destek sağlar.