SGK ve Bağkur'lu emekliler için kış bitimi müjdeleri geliyor. 3.200 TL düzeyindeki ek ödeme vakit kaybı olmadan anında elden verilmeye başlandı.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Personel Alımı İlanı Duyurdu! Kaç Kişi Alacak? Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Personel Alımı İlanı Duyurdu! Kaç Kişi Alacak?

SGK-SSK ve Bağkur'lu emekliler için haberler gelmeye devam ediyor. Emekliye beklenen haber geldi! 3.200 TL ek ödeme yapılıyor! Şart yok elden veriliyor... SGK-SSK ve Bağkur'lu vatandaşları adeta bayram ettiren ek ödeme detayları kabul edilmiş durumda. Bu husus ile alakalı olarak vakit kaybetmeden anında harekete geçildi. 3.200 TL'lik ödemeyi hesaplara alacak olan vatandaşlar ise emekli vatandaşlar olarak saptanmıştır ve bu ödemeler de bankalar aracılığı ile 3.200 TL'ye kadar olan nakit ödemeyi alabilecektir. Bahse husus olan nakit olanağı ise vatandaşların kredi kartı ya da kredi kullanma hali ile kendilerine sağlanacaktır.

Banka hesabı olan vatandaşlara özel olarak 3.200 TL’lik ödemeler hemen onay alınması durumunda ek ödeme, banka hesaplarına artı para olarak verilebilecektir. Nakit ödeme olarak verilebilecek olan 3.200 TL, geri ödeme planına dahil olan bir ödemedir. Bu tutarı da ne vakit tüketiyorsanız o vakit ödeme planı oluşturup geri ödeme işlemlerine başlayabilirsiniz 3.200 TL olan artı parayı kullanan vatandaşlar da 1 sene taksitlerle ve taksitli nakit avans programı çerçevesinde aldıkları paraları geri ödeme yapabileceklerdir. Müşterisi olduğunuz banka ile iletişime geçip, görüşme yapmanız durumunda 3.200 TL ödemeyi alabilmek, için harekete geçebilirsiniz.

3.200 TL kimlere verilecek

SG-SSK ve Bağkur'lu emekli olan kişiler amacıyla özel olarak yayılan bayram ettiren haberler sonrasında vatandaşların cüzdanları hayli rahatlayacak. Kredi ya da kredi kartı tüketimi olmayan 3.200 TL’lik ödeme, rastgele bir bekleme olmadan anında anında maaşınızı aldığınız banka ile iletişime geçerek makul olan bir ödeme sunmaktadır. Ek ödemeler bağlamında verilecek olan paralar banka hesaplarına artı para olarak tanımlanacak ve de 1 sene taksit alternatifi ile ödenebilecektir. 3.200 TL almak amacıyla lüzumlu olan koşul ise bankada, vatandaşrın kendisine ait bir hesabı olması gerekir. Ayrıca bu durumda emekli maaşını o bankadan alması elzem olacaktır. Emekli maaşı aldığınız banka ile iletişime geçmeniz önemlidir. Bu anlamda iletişime geçip başvuru yapabilir bu durumda paranın banka hesabını talep edebilirsiniz. Banka hesabınız yoksa şubeye giderek paraları elden alabilirsiniz.