Emekliler için promosyon günü geldi çattı. Kısa süre içerisinde başvuru yapılması durumunda emekliye 15 bin TL ek ödeme yapılacak.

Emekli maaş promosyonlarında dikkat çeken artış yaşandı. 10 bin TL'lik sabit promosyona ek olarak 5 bin TL daha verileceği kesinleşti. Bankanın SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı emeklilerine sağlamış olduğu nakit promosyondan söz edeceğiz.

ING Bank, emeklilere yönelik dikkat çekici bir promosyon kampanyası başlattı. Bu kampanya kapsamında, belirli bir emekli maaşı aralığına sahip olan müşterilere cömert nakit promosyonlar sunuluyor. Özellikle, 10 bin TL ve üzerinde emekli maaşı alanlara 10 bin TL'ye varan net promosyon ödemesi yapılacak. Bu kampanya, emekliler arasında büyük bir ilgi görüyor ve promosyon başvuruları için son günün bugün olduğu hatırlatılıyor.

ING Ne Kadar Emekli Promosyonu Ödüyor?

ING Bank, resmi web sitesi üzerinden yaptığı duyuruda promosyon başvurularının 29 Şubat tarihine kadar süreceğini belirtti. Banka, emekli maaşlarına göre değişen promosyon ödemeleri hakkında ayrıntılı bilgiler verdi:

Yapı Kredi Bankası Müşterilerine Özel: 100.000 TL’ye Kadar Kredi Fırsatı! Yapı Kredi Bankası Müşterilerine Özel: 100.000 TL’ye Kadar Kredi Fırsatı!
  • Aylık net gelir 3.500 TL'ye kadar olanlar için 6.000 TL ödeniyordu.
  • 3.500 TL ile 7.500 TL arasında olanlar için 7.000 TL ödeniyordu.
  • 7.500 TL ile 10.000 TL arasında olanlar için 9.000 TL ödeniyordu.
  • Artık yalnızca 10 bin TL ve üzeri maaş alanlara sabit 10 bin TL promosyon ödenmekte. Bunun da nedeni emekli maaşına gelen zamlar ve bankanın promosyon skalasını buna göre düzenlemesi.

Kampanya, 10 Ocak 2024 ile 29 Şubat 2024 tarihleri arasında geçerli olup, nakit promosyon alan müşteriler için uygulanacaktır. Promosyon başvuruları, ING'nin mobil uygulaması, telefon bankacılığı ve şubeleri aracılığıyla yapılabilecek. Özellikle, emeklilere herhangi bir ürün koşulu olmaksızın 3 yıllık peşin olarak ödeme yapılacağı vurgulandı. Ayrıca, emeklilerin gelirindeki artışlara rağmen ek bir ödeme yapılmayacağı ifade edildi.