Emekliye Bir Müjde QNB’den Geldi! QNB Finansbank 70.000 TL Emekli Kredisi Vereceğini Duyurdu

Emekliye Bir Müjde QNB’den Geldi! QNB Finansbank 70.000 TL Emekli Kredisi Vereceğini Duyurdu. 36 ay vadeye kadar verilecek olan bu kredilerde, hemen başvuru imkanı var. İşte detaylar...

Ekonomi 05.07.2021 - 10:09 05.07.2021 - 10:10 Vural Pars

Emekli olan kişiler, QNB Finansbank'tan sizlere anında kredi imkanı geldi. Emekli olanlara 70.000 TL'ye kadar kimlikle başvuru imkanı doğdu. Banka yaptığı açıklama ile birlikte, hemen sonuç vereceğini duyurdu. Kampanya detayları yayınlandı. İşte sizlere önemli bilgiler...

Emekliler, bankalardan uygun faizlerle kredi alan kişilerdir. Sizlerde eğer bir emekli maaşınız varsa, bankalardan ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak uygun faizlerle kredi kullanabilirsiniz. Her vatandaşın para ihtiyacı olduğu gibi emekli vatandaşlarımızın da para ihtiyaçları vardır. Bu kişilerde ihtiyaçları oldukları zaman, emekli maaşlarını aldıkları bankalardan kredi almaktadırlar. Eğer emekli maaşı aldığınız bankadan kredi alamıyorsanız QNB Finansbank üzerinden 70.000 TL emekli kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Emekli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank üzerinden emekli kredisi başvurusu yapacaksanız banka şubelerine gitmeniz gerekmektedir. Ayrıca emekli maaşınızın boşta olması ve bu bankaya taşımanız gerekiyor. 70 yaşına kadar olan emekliler 36 ay vadeye kadar kredi alabilirler. Başvuru yapan kişilerin banka sicilleri önemlidir. Banka sicili bozuk olan, bankalardan dolayı borçlarını ödeyemeyen icralık olan kişiler maalesef kredi kullanamazlar. Kredi başvurusu yaptığınızda banka bu değerlere bakarak size sonucu verecektir. QNB Finansbank emekli kredisi alacak olan kişiler ayrıca diğer bankalardaki borçların da kapatılması şartı ile onay alacakladır. 70.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda diğer bankalarda örneğin 20.000 TL borcunuz varsa banka bu borcu kapatıp, size 50.000 TL kredi verecektir. Aldığınız kredilerde de uzun vade yapacağınız için ödeme sıkıntısı yaşayamayacaksınız.

finans-2

Finansbank Emekliye SMS Kredi Veriyor mu?

Eğer bu bankadan SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Kredi onayı almak için 1300 ve üzerinde kredi notu olan emekliler, SMS atarak kredi başvurusunda bulunabilirler. Bu durumda eğer onay alırsanız, maaş taşımanıza da gerek yoktur. Banka bu kredilerde sadece 50.000 TL’ye kadar kredi vermektedir. 36 ay vadeye kadar olan kredilere başvurmak için TC KİMLİK numaranızı 5030’a mesaj atabilirsiniz. Kredi sonucu 5 dakika içinde gelecek ve onay alacağınız durumda banka şubelerinden kimlikle onaylanan limiti kullanabileceksiniz.

finans-2

QNB Finansbank Online Emekli Kredisi Başvurusu

Eğer maaşınızı bu bankadan alıyorsanız, banka şubelerine gitmeden de emekli kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka internet bankacılığı veya mobil bankacılığını kullanarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu kredilerde 50.000 TL limitle verilmektedir. QNB Finansbank üzerinden online kredi başvurusu yaptığınızda banka hemen değerlendirme yapacak ve ne kadar kredi alacağınızı size söyleyecektir. Onaylanan krediyi bankaya gitmeden, imza atmadan kullanabilirsiniz. Online kredi kullanabilmeniz için 65 yaşını geçmemeniz gerekiyor. Bu yaş üzerinde emekliler sadece banka şubelerinden kredi kullanabilirler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@