Emekliye bu akşam 80.000 TL ödeme yapılacak! Nakit sıkıntısı, Borç Kalmayacak...

Nakit sıkıntısı yaşayan emeklilere 80.000 TL'ye kadar nakit ödemesi yapılacağı açıklandı. Emekli olan vatandaşlara 80.000'ye kadar kredi verecek olan bankaların listesi yayınlanırken emekliler bu bankalardan maaş almaları durumunda hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirerek İnternet bankacılığında kullanabilir ve hesaplarını hemen 80.000 TL'ye kadar 24 ay vadeli emekli kredisi atabilir. 

Akbank

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar Kredi şartlarına uygun olmaları durumunda hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Akbank SMS ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar için kredi şartlarına uygun olması durumunda şartlar dahilinde Kredi notuna göre işlem yapacak ve acil ihtiyaç kredisi kullanabilecekler. Akbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar Akbank direkt uygulaması şifresi alarak bankanın internet bankacılığını kullanarak hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebiliyor. 

PTT, Nakit İhtiyacı Olan Vatandaşlara 10,000 TL Kredi İmkanı Sunuyor PTT, Nakit İhtiyacı Olan Vatandaşlara 10,000 TL Kredi İmkanı Sunuyor

Qnb Finansbank

Finansbank üzerinden emekli olan vatandaşlar kredi almak istiyorlarsa şartlar uygun olması durumunda TC kimlik numarasını 50-30 numarasına mesaj göndererek veya Bu bankanın mobil uygulamasını kullanarak emekli kredisi kullanabiliyor. Eğer emekli maaşınızı bu bankaya taşımak istiyorsanız 80.000 TL borç kapatma Kredisi olarak 24 ay vadeli kredi alabilir diğer bankadaki olan güncel kredi kartı ve güncel ihtiyaç kredisi borçlarınızı kapatarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Ziraat Bankası

Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar banka şartlarına uygun olmaları durumunda aynı gün içinde Ziraat Bankası emekli kredisi kullanabiliyor. Ziraat Bankası resmi internet sitesine girerek emekli kredisi başvuru formunu doldurmanız durumunda sizlere 80.000 TL'ye kadar değerlendirme yapılarak ne kadar kredi onayı aldığınız hakkında bilgileri mesaj olarak göndermektedirler. Ziraat Bankası emekli kredisi kampanyasına katılmak isteyenler bankadan maaş alması durumunda işlem yapabilir ve emekli maaşını bu bankaya taşımaları durumunda 750 TL emekli promosyonu da alabilir.