Emekliye büyük fırsat! 1500 TL nakit para ödeniyor, yanında arkadaşını getiren ek ödeme alıyor! Başvuru için son günler. Tüm emekliler için nakit promosyon dönemi devam ediyor. SSK, SGK, BAĞ-KUR, dul ve yetim aylığı alanlar promosyon ödemesi için bankalara başvuru yapabiliyor. Yavaş yavaş Yolun Sonu yaklaşırken promosyon döneminde de sona geliniyor. Son fırsatı kaçırmadan değerlendirmek isteyenler için emekli promosyon ödemesi duyurusu yapan bankalardan biri Garanti Bankası oldu. Garanti Bankası, emekliye 1500 TL nakit promosyon ödemesi yaparken aynı zamanda arkadaşını getirene de kişi başı 150 TL ödeme yapacağını duyurdu. Peki Garanti Bankası emekli promosyon ödemesi nasıl yapılır? Garanti Bankası emekli promosyon başvurusu ve detaylar haberimizde…

Kasım ayında da Emekliye promosyon ödemeleri devam ediyor. Emekli vatandaşlar başvuru yapmaları durumunda maaşlarına göre promosyon alma fırsatı buluyor. Emekliye promosyon duyurusu yapan son banka ise garanti BBVA oldu. Garanti Bankası başvuru yapan emeklilere maaşına göre en yüksek 1500 TL promosyon ödemesi yapacağını açıkladı. Garanti Bankası'nın emekliler için tek sürprizi bu değil. Aynı zamanda yakınını geçiren emeklilere de kişi başına 150 TL promosyon verilecek. Peki Garanti promosyon ödemesi için başvuru nasıl yapılır? Garanti Bankası promosyon başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

emekliye-buyuk-firsat-1500-tl-nakit-para-odeniyor-yaninda-arkadasini-getiren-ek-odeme-aliyor-bas-3

GARANTİ BBVA EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMESİ

Garanti BBVA, Emekli vatandaş TL maaşlarını taşımaları ve 3 yıl boyunca kalma sözü vermeleri halinde maaşa göre promosyon ödemesi yapıyor. Banka tarafından 1500 liraya kadar emekli maaşı alan emeklilere 1000 TL promosyon, 1500 TL 2.500 TL arası emekli maaşı alanlara 1250 TL promosyon, 2500 TL ve daha üstü emekli maaşı alanlara ise 1500 TL nakit promosyon ödemesi yapılıyor. Buna ek olarak Garanti Bankası'na maaş taşımak için arkadaşını ve yakınlığı getirenlere de kişi başına 150 TL promosyon veriliyor.

emekliye-buyuk-firsat-1500-tl-nakit-para-odeniyor-yaninda-arkadasini-getiren-ek-odeme-aliyor-bas-2

GARANTİ BANKASI PROMOSYON ŞARTLARI

Garanti Bankası promosyon şartları ise oldukça kolay. Emeklilerden istenen tek şart bankaya maaşınızı taşımak ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü vermek. Garanti promosyon ödemesi tek sefere mahsus olarak veriliyor. Şartları kabul eden ve sözleşmeyi imzalayan emekliler, 3 gün içerisinde maaşlarına göre aldıkları promosyon ödemesini banka hesabından ya da ATM'den kullanabiliyor. Garanti promosyon ödemesi için ek bir şart ya da koşul Aranmıyor sadece emekli maaşını taşımak yeterli oluyor.

emekliye-buyuk-firsat-1500-tl-nakit-para-odeniyor-yaninda-arkadasini-getiren-ek-odeme-aliyor-bas-1

PROMOSYON ÖDEMESİNDEN VAZGEÇMEK MÜMKÜN MÜ?

Emeklilerin merak ettiği diğer bir konu ise maaşlarını taşıyarak sözleşme imzaladıktan sonra promosyon ödemesinden vazgeçmek mümkün mü sorusunun yanıtı oldu. Emekli promosyon ödemesinden vazgeçmek mümkün ancak aldığınız ödemeyi geri iade etmek gerekiyor. Yani emekliler daha sonrasında karşılarına daha cazip bir banka çıkması durumunda maaşlarını yeniden taşıyabiliyor fakat bankadan aldıkları promosyonu geri iade etmeleri koşulu ile.