Emekliye Cumhurbaşkanı 31 Aralık tarihine kadar ödeme verilsin dedi! Bankalarda hesabı olan şimdi alıyor...

AKP bayraklarını görünce ağlama krizine girdi AKP bayraklarını görünce ağlama krizine girdi

Emekli maaşı alan kişilere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından müjde verildi. Emekli maaşlarını Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alan kişilere, 3 ay ertelemeli nakit ödemeleri verilecek. Banka müşterisi olan kişilere hemen ödeme verecek olan kamu bankaları, emekli maaşları hesapları üzerinden hesaplamalar yaparak, devlet destekli olarak 50 bin TL ödeme vereceğini açıkladı.

EMEKLİYE MÜJDE

Son dakika haberine göre emekli maaşı alan kişilere, müjdeli haber verildi. Banka müşterisi olan kişilere uygun faizlerle ödemeler verilecek. Kredi notuna göre faiz oranlarından yararlanacak olan kişilere, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank hemen ödeme vermektedir. Emekli maaşları bu bankalarda olan kişilere, 3 ay ertelemeli 50 bin TL kredi ödemesi verilmektedir. 

KREDİ BAŞVURUSU

EMEKLİ maaşı olan ve kredi başvurusu yapacak olan kişiler, banka müşterisi olması durumunda Ziraat Bankası VAkıfbank ve Halkbank'ın mobil uygulamaları üzerinden kredi kullanabilmektedir. Kredi notunuza göre mobil uygulama üzerinden kredi verecek olan bu bankalardan kredi alacak kişilerin emekli maaşlarına göre hesaplamalar yapılacaktır. 50 bin tl kredi ödemesi aldığınızda nakit kredi kullanacak olan kişilere, 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturulmaktadır.

EMEKLİLERE BORÇLARI DA KAPANACAK

Emekli maaşı ile kamu bankaları üzerinden nakit alacak kişilerin, diğer bankalardaki olan güncel kredi ve kredi kartı borçları da kapanmaktadır. Kredi notunuza göre işlem yapacak ve bu kredileri hesaplara atarak hemen ödeme alacaksınız. Kredi puanı uygun olan kişiler, banka müşterisi olması durumunda, kredi alacak ve bu kredileri de borç kapatma kredisi olarak da kullanacak. Bu şekilde diğer bankalardaki olan güncel kredi kartı ve kredi borçlarınızı da tek bir yerde ödeme kolaylığı sağlayacaksınız.